zestaw 50 szt. wierteł i końcówek 1/4'' BLACK+DECKER [A7232-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:A7232-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1147 pkt. |
Zestaw 50 szt. akcesoriów Black+Decker [A7232-XJ], składający się z wierteł do metalu, drewna, muru, końcówek 1/4" do różnego rodzaju śrub, adaptera magnetycznego oraz pogłębiacza stożkowego.
Komplet zapakowany jest w praktycznej i trwałej walizce z tworzywa sztucznego z przezroczystym okienkiem, co ułatwia przechowywanie i szybki wybór potrzebnego narzędzia.
zestaw 50 szt. wierteł i końcówek 1/4'' BLACK+DECKER [A7232-XJ] zawiera:
- 5 szt. wierteł do drewna z końcówka prowadzącą, z uchwytem cylindrycznym o średnicach: 3, 4, 5, 6, 8 mm,
- 8 szt. wierteł tytanowych do metalu z uchwytem cylindrycznym o średnicach: 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 5, 6 mm,
- 5 szt. wierteł widiowych do wiercenia w cegle/murze, z uchwytem cylindrycznym o średnicach: 4, 5, 6, 7, 8 mm,
- 30 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 25 mm:
- phillips: 2xPH1 / 4xPH2 / 2xPH3,
- pozidriv: 2xPZ1 / 4xPZ2 / 2xPZ3,
- torx: 2xT15 / 1xT20 / 2xT25 / 1xT30,
- proste (SL): 1xSL4 / 1xSL6 / 2xSL7.2 mm,
- sześciokątne (H): 1xH3 / 1xH4 / 1xH5 / 1xH6, - adapter magnetyczny do końcówek 1/4",
- pogłębiacz stożkowy,
- całość spakowana w walizce z tworzywa,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 50 szt. |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048541005 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.83 kg |
| długość opakowania: | 20,50 cm |
| szerokość opakowania: | 17,00 cm |
| wysokość opakowania: | 5,50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
