5 szt. końcówek 1/4' Pozidriv, rozmiar PZ3/25mm, TORSION DeWalt [DT7213-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7213-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 214 pkt. |
Zestaw 5 szt. końcówek 1/4" TORSION do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ2, DeWalt [DT7213] długość całkowita 25mm.
Końcówka TORSION jest extra twarda i posiada strefę skrętną dzięki czemu znacząco wydłuża się jej żywotność.
Bardzo wytrzymała do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza polecamy do montażu "miękkiego", jej wysoka jakość zapewnia pewna pracę i zapobiega uszkadzaniu łbów wkręcanych śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. końcówek 1/4" TORSION do wkrętów Pozidriv, rozmiar PZ3/25mm, DeWalt [DT7213-QZ]:
- końcówka TORSION Pozidriv 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ3,
- znakomicie sprawdzi się zarówno z grzechotką ręczną, wkrętakiem jak i z wiertarko-wkrętrarką,
- końcówka przeznaczona jest do montażu MIĘKKIEGO np.: w drewnie, tworzywie;
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana została wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [DT7213-QZ]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ3,
- długość całkowita: 25 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 5035048012543 |
| rozmiar grota: | PZ3 |
| kraj produkcji: | Wietnam |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 7.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.30 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
