zestaw 5 szt. końcówek 1/4" TORSION do wkrętów Philips, rozmiar PH2/25mm, DeWalt [DT7232-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7232-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 215 pkt. |
Zestaw 5 szt. końcówek 1/4" TORSION do wkrętów z gniazdem Philips, rozmiar PH2, DeWalt [DT7232] długość całkowita 25mm.
Końcówka TORSION jest extra twarda i posiada strefę skrętną dzięki czemu znacząco wydłuża się jej żywotność.
Bardzo wytrzymała do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza polecamy do montażu "miękkiego", jej wysoka jakość zapewnia pewna pracę i zapobiega uszkadzaniu łbów wkręcanych śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. końcówek 1/4" TORSION do wkrętów Philips, rozmiar PH2/25mm, DeWalt [DT7232-QZ]:
- końcówka TORSION Philips 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PH2,
- znakomicie sprawdzi się zarówno z grzechotką ręczną, wkrętakiem jak i z wiertarko-wkrętrarką,
- końcówka przeznaczona jest do montażu MIĘKKIEGO np.: w drewnie, tworzywie;
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana została wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [DT7232-QZ]:
- typ grota: Philips,
- rozmiar: PH2,
- długość całkowita: 25 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 5035048012604 |
| rozmiar grota: | PH2 |
| kraj produkcji: | Wietnam |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| długość opakowania: | 7.60 cm |
| szerokość opakowania: | 4.20 cm |
| wysokość opakowania: | 1.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
