zestaw 5 szt. brzeszczotów BiM uniwersalnych 203mm do piły szablastej Dewalt [DT2406-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2406-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 696 pkt. |
Komplet 5 brzeszczotów uniwersalnych 203mm serii Long Life firmy DeWALT DT2406 do pił bagnetowych. Pakowane praktycznym pudełku z tworzywa.
Brzeszczoty przeznaczone są do szybkiego cięcia materiałów o różnej grubości (drewna, metalu, profili aluminiowych, tworzyw sztucznych oraz włókna szklanego).
Zmienna podziałka zębów zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.BRZESZCZOT DO PIŁY BAGNETOWEJ O DŁUGOŚCI 152MM [DT2406]:
- przeznaczony do szybkiego cięcia materiałów o różnej grubości (drewna, metalu, profili aluminiowych, tworzyw sztucznych oraz włókien szklanych),
- konstrukcja bimetalowa to połączenie korpusu HCS i elementów tnących ze stopów HSS zawierających kobalt,
- krawędzie tnące ze stopu HSS M2 zawierającego kobalt zwiększa odporność na zużycie,
- wzmocniona krawędź zębów poprawia stabilność podczas cięcia,
- zmienna podziałka zębów (2,2-4,6 zębów na cal) zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami,
DANE TECHNICZNE BRZESZCZOTU DT2406:
- długość całkowita: 206 mm,
- rozmieszczenie zębów: 2,2-4,6 zębów/ cal,
- ilość sztuk w opakowaniu: 5 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| liczba zębów na cal: | 2,2-4,6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048072714 |
| kraj produkcji: | Szwajcaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.17 kg |
| długość opakowania: | 27.50 cm |
| szerokość opakowania: | 5.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
