zestaw 5 szt. brzeszczotów bagnetowych do piły szablastej, do metalu, 152mm, XR Extreme Runtime, Dewalt [DT99553-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT99553-QZ
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 738 pkt. |
Komplet 5 szt. brzeszczotów do metalu serii XR EXTREME RUNTIME do pił bagnetowych DeWALT DT99553-QZ, przeznaczonych do cięcia metalu.
Brzeszczoty serii XR EXTREME RUNTIME znakomicie sprawdzają się przy najcięższych pracach, trwałość zapewnia stal szybkotnąca.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Komplet brzeszczotów XR EXTREME RUNTIME do pilarek szablastych 5 szt. DeWalt [DT99553-QZ]:
- brzeszczoty przeznaczone do cięcia elementów metalowych takich jak blachy, rury czy profile,
- do stosowania w pilarkach bagnetowych,
- agresywna geometria zębów ze stali HSS z wyższą zawartością kobaltu zapewnia optymalne cięcie,
- bimetalowa konstrukcja jako połączenie korpusu HCS i krawędzi tnących ze stopu kobaltu HSS w celu zapewnienia dwukrotnie dłuższej żywotności,
- powierzchnia TOUGH COAT - specjalny stop rozprasza wytwarzane ciepło, zapewniając dwukrotnie większą trwałość narzędzia,
- zmienna podziałka zębów (14/18 zębów na cal) zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami,
- uniwersalny trzon 1/2" o optymalnym kącie nachylenia,
- w zestawie znajduje się 5 szt. brzeszczotów zapakowanych w blistrze.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU BRZESZCZOTÓW DEWALT [DT99553-QZ]:
- długość: 152 mm,
- podziała zębów: 14/18 zębów / cal,
- liczba brzeszczotów w opakowaniu: 5 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 152 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 14/18 |
| przeznaczenie: | do metalu |
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048542132 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.13 kg |
| długość opakowania: | 22.4 cm |
| szerokość opakowania: | 4.6 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
