zestaw 5 szt. brzeszczotów bagnetowych BiM do piły szablastej do prac zgrubnych, 6 zębów/cal, długość 152 mm, Dewalt [DT2300L-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2300L-QZ
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 923 pkt. |
Brzeszczoty do pił bagnetowych do prac zgrubnych firmy DeWALT [DT2300L-QZ] o długości całkowitej 152 mm, przeznaczone są dodo cięcia wielu materiałów: twardych tworzyw sztucznych, materiałów warstwowych, aluminium, drewna, drewna z gwoździami, płyt wiórowych, gumy, włókna szklanego. Pakowane są po 5 szt. (cena za opakowanie).
Utwardzana powłoka ToughCoat zmniejsza tarcie powierzchniowe oraz gromadzenie się ciepła co wydłuża żywotność brzeszczotu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot do piły bagnetowej o długości 152 mm [DT2300L-QZ]:
- przeznaczony do prac zgrubnych do cięcia wielu materiałów: twardych tworzyw sztucznych, materiałów warstwowych, aluminium, drewna, drewna z gwoździami, płyt wiórowych, gumy, włókna szklanego,
- zoptymalizowana geometria zębów zapewnia szybkie i wydajne cięcie, a zwiększona zawartość kobaltu wydłuża trwałość,
- optymalna konstrukcja ostrza - szerszy i grubszy korpus zwiększający wytrzymałość,
- utwardzana powłoka ToughCoat zmniejsza tarcie powierzchniowe oraz gromadzenie się ciepła - dłuższa żywotność brzeszczotu,
- kąt wygięcia trzonka noża zapewnia lepsze zagłębianie się w materiał.
dane techniczne brzeszczotu DT2300L-QZ:
- długość całkowita: 152 mm,
- rozmieszczenie zębów: 6 zębów / cal,
- ilość sztuk w opakowaniu: 5 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| opakowanie: | karton |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048088661 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.18 kg |
| długość opakowania: | 22.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.70 cm |
| wysokość opakowania: | 1.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
