zestaw 5 szt. brzeszczotów bagnetowych BiM do piły szablastej, 10 zębów/cal, długość 203mm, Dewalt [DT90383-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT90383-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 400 pkt. |
Uniwersalne brzeszczoty do pił bagnetowych firmy DeWALT [DT90383-QZ] o długości całkowitej 203 mm. Pakowane są po 5 szt. (cena za opakowanie).
Przeznaczone są do cięcia wielu materiałów: twardych tworzyw sztucznych, materiałów warstwowych, aluminium, drewna, drewna z gwoździami, płyt wiórowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczot do piły bagnetowej o długości 203 mm Dewalt [DT90382-QZ]:
- uniwersalny brzeszczot, do cięcia wielu materiałów: twardych tworzyw sztucznych, materiałów warstwowych, aluminium, drewna, drewna z gwoździami, płyt wiórowych, gumy, włókna szklanego,
- brzeszczot Bi-Metal, jako połączenie korpusu HCS i ostrza HSS ze stopu kobaltu,
- Krawędzie skrawające M2 HSS wykonane zostały ze stopu kobaltu dla zwiększenia odporności na zużycie,
- zoptymalizowana geometria zębów zapewnia szybkie i wydajne cięcie, a zwiększona zawartość kobaltu wydłuża trwałość,
- ma wzmocnione ramię zęba dla lepszej stabilności,
dane techniczne brzeszczotu Dewalt [DT90382-QZ]:
- długość całkowita: 203 mm,
- rozmieszczenie zębów: 10 zębów / cal,
- ilość sztuk w opakowaniu: 5 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 203 mm |
| opakowanie: | karton |
| liczba zębów na cal: | 10 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5054905250300 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.17 kg |
| długość opakowania: | 28.20 cm |
| szerokość opakowania: | 1.30 cm |
| wysokość opakowania: | 4.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
