zestaw 4szt. wierteł uniwersalnych do muru, drewna, metalu, płytek, tworzywa, z mocowaniem SDS+, Profi MultiCut Alpen [0057900004100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0057900004100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2350 pkt. |
Komplet profesjonalnych wierteł uniwersalnych Profi MultiCut Alpen [57900004100] o średnicach 8,0; 10,0; 12,0 i 16,0mm, długości całkowitej 450mm i długości części roboczej 400mm, mocowanie SDS+, do stosowania z młotowiertarkami SDS+ różnych producentów.
Wiertła Profi MultiCut pozwalają wiercić jednym wiertłem w różnorodnych materiałach takich jak drewno, sklejka, mur, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal. Wiertłami MultiCut możemy wiercić również w cegle czy bloczkach typu porotherm, ale bez udaru. Ostrze wykonane ze specjalnego rodzaju węglika spiekanego i ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach zapewnia dużą szybkość i precyzję wiercenia.
Wiertła uniwersalne Profi MultiCut Alpen posiadają funkcję zatrzymania udaru.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 4 wierteł uniwersalnych Profi MultiCut Alpen [57900004100]:
- specjalne ostrza szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w bardzo różnych materiałach: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, mur, metale miękkie, stal,
- znakomicie sprawdzą się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiCut (bez udaru) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy, nie powodując pękania materiału w którym wiercisz,
- polecamy stosowanie wierteł w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła,
- wiertła Profi Multicut z uchwytem SDS+ można stosować do młotowiertarek SDS+ różnych producentów (AEG, Black&Decker, Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Metabo, Milwaukee, Ryobi i innych)
- funkcja zatrzymania udaru - wiertłami Profi MultiCut wiercimy zawsze bez udaru, dlatego w wiertłach z uchwytem SDS+ rowek prowadzący ma specjalny kształt, automatycznie wyłączający udar, dzięki temu bez problemu możemy wiercić używając młotowiertarki każdego rodzaju.
Wyposażenie zestawu wierteł uniwersalnych Profi MultiCut Alpen [57900004100]:
- wiertło uniwersalne Profi MultiCut SDS+ o średnicy 8,0mm, długości całkowitej 450mm, długości roboczej 400mm,
- wiertło uniwersalne Profi MultiCut SDS+ o średnicy 10,0mm, długości całkowitej 450mm, długości roboczej 400mm,
- wiertło uniwersalne Profi MultiCut SDS+ o średnicy 12,0mm, długości całkowitej 450mm, długości roboczej 400mm,
- wiertło uniwersalne Profi MultiCut SDS+ o średnicy 16,0mm, długości całkowitej 450mm, długości roboczej 400mm.
Przewaga wierteł MultiCut firmy Alpen nad podobnymi typami wierteł polega na specjalnym sposobie ostrzenia, co pozwala z dużą swobodą i wydajnością wiercić również w metalu i to o dużej grubości.


| liczba sztuk w opakowaniu: | 4 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741263813 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 1.224 kg |
| długość opakowania: | 3.95 cm |
| szerokość opakowania: | 3.95 cm |
| wysokość opakowania: | 45.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
