zestaw 4szt. wierteł krętych HSS do drewna 1/4", Alpen ATM-4 [0000603002100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000603002100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1611 pkt. |
Zestaw 4 szt. wysokiej jakości wierteł HSS do drewna firmy ALPEN ATM-4 [006030021], o zakresach średnic od 3,0mm do 6,0mm, z uchwytem sześciokątnym 1/4".
Wiertła HSS Super do drewna są w całości szlifowane co zapewnia dużą precyzję przy wierceniu w drewnie, sklejkach, fornirze czy płytach wiórowych. Używając wierteł szlifowanych HSS Super otrzymujemy bardzo precyzyjny otwór bez zadziorów na krawędziach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw 4 szt. wierteł HSS Super do drewna ALPEN ATM-4 [006030021]:
- wiertła serii 622.. polecamy stosować do wiercenia w różnego typu drewnie, sklejkach, fornirze, płytach wiórowych, MDF, itp.,
- wiertła w tym komplecie posiadają uchwyt sześciokątny 1/4" dzięki czemu można je stosować w akumulatorowych wkrętarkach (również udarowych) z mocowaniem 1/4" ,
- dzięki specjalnemu sposobowi ostrzenia wiertła te umożliwiają dobre centrowanie i nie wymagają dużej siły posuwowej podczas wiercenia.
- wiertla HSS Super wykonane są zgodnie z normą DIN3126, ISO1173
- wiertła wykonane są ze stali węglowej i hartowane w temperaturze 450oC,
- wiertła te są bardzo elastyczne, odporne na pękanie podczas pracy,
- używając wierteł szlifowanych HSS Super otrzymujemy bardzo precyzyjny otwór bez zadziorów na krawędziach.
- całość zapakowana w trwałej, praktycznej i odpornej na pęknięcia kasecie z tworzywa
Zestaw wierteł do drewna ATM-4 firmy Alpen zawiera:
- wiertło HSS Super o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS Super o średnicy 4,0 mm,
- wiertło HSS Super o średnicy 5,0 mm,
- wiertło HSS Super o średnicy 6,0 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 4 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002740963141 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do drewna kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.159 kg |
| długość opakowania: | 6.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
