zestaw 47 szt. końcówek 1/4", SMALL TOUGH CASE+, DeWALT [DT70703-QZ] + okulary
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70703-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 957 pkt. |
Zestaw 47 szt końcówek 1/4" firmy DeWALT DT70703 składający się z końcówek do śrub z gniazdem SL, TORX, PH i PZ, o długościach 25 mm i 50 mm i adaptera magnetycznego do bitów.
Całość zapakowana jest w poręcznej kasetce Small Tough Case nowego systemu ToughCase+.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw końcówek 1/4" + okulary, DeWALT DT70703:
- składa się z końcówek do śrub z mocowaniem SL (płaskim), Torx, Philips i Pozidrive o długościach 25 i 50mm do profesjonalnego użytkowania z wiertarko-wkrętarkami, wiertarkami,
- adapter magnetyczny do końcówek,
- wszystkie elementy zestawu są zapakowane w mocnym opakowaniu z tworzywa "Small Tough Case", który wchodzi w skład nowego systemu magazynowania akcesoriów "ToughCase+" Dewalt,
- zestaw może być wpinany i przenoszony w organizerze TStak.
zestaw 47 szt. końcówek 1/4", DT70703 DeWALT zawiera:
- 36 bitów o długości 25 mm: SL6, PH1, 5xPH2, 2xPH3, 3xPZ1, 14xPZ2, 5xPZ3, T20, 2xT25, 2xT30,
- 6 bitów o długości 25mm, Torx z dziurką: T10, T15, T20, T25, T30, T40,
- 4 bity o długości 50 mm: PH2, PZ2, PZ3, T25,
- 1 adapter magnetyczny,
Firma DeWalt wprowadziła na rynek nowy system opakowań "ToughCase+" przeznaczony do przechowywania i transportu akcesoriów i jest kompatybilny z systemem TStak
- system skład się z trzech skrzynek różnej wielkości i małego pojemnika:
- skrzynka duża - Large Tough Case
- skrzynka średnia - Medium Tough Case,
- skrzynka mała - Small Tough Case,
- pojemnik - Small Bulk Storage,
- pojemnik może być umieszczony wewnątrz każdej ze skrzynek dzięki specjalnemu systemowi mocowań,
- na skrzynkę małą i pojemnik zbiorczy został przygotowany specjalny organizer TStak,
- system "ToughCase+" uzupełnia systemem skrzyń TStak.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 47 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5035048503713 |
| typ końcówki: |
|
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.56 kg |
| długość opakowania: | 22.50 cm |
| szerokość opakowania: | 22.50 cm |
| wysokość opakowania: | 7.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
