zestaw 45 szt. wierteł i końcówek 1/4'' BLACK+DECKER [A7234-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:A7234-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 752 pkt. |
Zestaw 45 szt. akcesoriów Black+Decker [A7234-XJ], składający się z wierteł do metalu, końcówek 1/4" do różnego rodzaju śrub oraz adaptera magnetycznego.
Komplet zapakowany jest w praktycznym i trwałym opakowaniu z tworzywa sztucznego z przezroczystym okienkiem, co ułatwia przechowywanie i szybki wybór potrzebnego narzędzia.
zestaw 45 szt. wierteł i końcówek 1/4'' BLACK+DECKER [A7234-XJ] zawiera:
- 6 szt. wierteł do metalu z uchwytem sześciokątnym o średnicach: 2 mm, 2.5 mm, 2x3 mm, 4 mm, 5 mm,
- 30 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 25 mm:
- phillips: 2xPH1 / 2xPH2 / 2xPH3,
- pozidriv: 2xPZ1 / 4xPZ2 / 2xPZ3,
- torx: 1xT10 / 2xT15 / 2xT20 / 2xT25 / 1xTH15 / 1xTH20 / 1xTH25,
- proste (SL): 2xSL6,
- sześciokątne (H): 2xH4 / 1xH5 / 1xH6, - 8 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 50 mm,
- philips: 1xPH1 / 1xPH2,
- pozidriv: 1xPZ1 / 1xPZ2 / 1xPZ3,
- torx: 1xT20 / 1xT25,
- proste (SL): 1xSL6, - adapter magnetyczny do końcówek 1/4",
- całość spakowana w opakowaniu z tworzywa,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 45 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048541029 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.44 kg |
| długość opakowania: | 19,50 cm |
| szerokość opakowania: | 14,50 cm |
| wysokość opakowania: | 4,00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
