zestaw 41szt. wierteł kobaltowych do metalu i stali nierdzewnej HSS-Co, Alpen KM-41 [0000101241100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000101241100
969,85zł brutto
788,50zł netto
1342,47zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9698 pkt. |
Zestaw 41 szt. profesjonalnych wierteł do metalu firmy ALPEN KM-41-HSS-Co [001012411]; zakres średnic od 6,0mm do 10,0mm co 0,1mm.
Wiertła te wykonane są z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu, o wysokiej wytrzymałości podczas pracy w wyższych temperaturach. Precyzyjne, o dużej szybkości wiercenia w stalach o rozciągliwości powyżej 800N/mm2.
Polecamy do wiercenia w stali wysokostopowej, stali łożyskowej czy stali walcowanej na zimno lub gorąco. Szczególnie rekomendujemy je do wiercenia różnego typu stalach nierdzewnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 41 szt. kobaltowych wierteł do metalu HSS-Co firmy Alpen KM-41 [001012411]:
- wiertła HSS-Cobalt przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 800N/mm2 , szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej.
- wiertła HSS-Co firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130o, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (splint point) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie.
- mogą pracować w trudnych warunkach, w temperaturze nawet do 600oC,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku.
- zalecane do w maszynach CNC i wiertarkach stacjonarnych, znakomicie jednak radzi sobie w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
Zestaw wierteł KM-41 HSS-Co firmy Alpen zawiera:
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,1 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,2 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,3 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,4 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,5 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,8 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 6,9 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,1 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,2 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,3 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,4 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,5 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,8 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 7,9 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,1 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,2 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,3 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,4 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,5 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,8 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 8,9 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,0 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,1 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,2 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,3 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,4 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,5 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,6 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,7 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,8 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 9,9 mm,
- wiertło HSS-Co o średnicy 10,0 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 41 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741088522 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 3.002 kg |
| długość opakowania: | 15.50 cm |
| szerokość opakowania: | 5.00 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
