zestaw 41szt wierteł HSS do metalu, Sprint Master Alpen KM-41 [0000810361100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000810361100
498,67zł brutto
405,42zł netto
655,28zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4987 pkt. |
Zestaw 41 szt. profesjonalnych wierteł do metalu HSS-Sprint Master firmy ALPEN KM-41 [008103611]; zakres średnic od 6,0mm do 10,0mm, co 0,1mm.
Wiertła HSS Sprint MASTER wykonane są z wysokiej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich. Precyzyjne, o szybkości wiercenia do 30% wyższej od dotychczasowych wierteł HSS i o 3-krotnie wyższej trwałości.
Wiertła HSS firmy Alpen doskonale nadają się do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 41 szt. wierteł HSS do metalu serii Sprint MASTER firmy Alpen KM-41 [008103611]:
- wiertła HSS Sprint MASTER służą do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych,
- najnowszej generacji wiertła HSS Sprint MASTER firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338,
- przewężenie średnicy wiertła od czubka aż po wylot rowka,
- wiertła mają pogrubiony rdzeń przy uchwycie dzięki czemu wiertła te są bardzo elastyczne, odporne na pękanie podczas pracy,
- posiada częściowo utwardzony rowek wiórowy i wyjątkowo ostre krawędzie skrawające,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 118o,
- dzięki specjalnej geometrii ostrza (wierzchołka) i krawędzi tnących oraz sposobowi hartowania części wiercącej wiertła z serii HSS Sprint MASTER cechują się dużą szybkością wiercenia (do 30% wyższą od tradycyjnych wierteł HSS) oraz 3-krotnie wyższą trwałością,
- zalecane do stosowania w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
zestaw wierteł KM-41 firmy Alpen zawiera:
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,1 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,2 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,3 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,4 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,6 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,7 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,8 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,9 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,1 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,2 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,3 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,4 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,6 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,7 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,8 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,9 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,1 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,2 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,3 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,4 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,6 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,7 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,8 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,9 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,1 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,2 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,3 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,4 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,6 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,7 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,8 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,9 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 10,0 mm,


| liczba sztuk w opakowaniu: | 41 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741217892 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 2.759 kg |
| długość opakowania: | 15.50 cm |
| szerokość opakowania: | 5.22 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
