zestaw 40 szt. końcówek 1/4", SMALL TOUGH CASE+, DeWALT [DT70705-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70705-QZ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 821 pkt. |
Zestaw 40 szt końcówek 1/4" firmy DeWALT DT70705 składający się z końcówek do śrub z gniazdem TORX, PH i PZ, o długościach 25 mm i 50 mm, oraz 2 końcówek nasadowych i adaptera magnetycznego do bitów.
Całość zapakowana jest w poręcznej kasetce Small Tough Case nowego systemu ToughCase+.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw końcówek 1/4", DeWALT DT70705:
- składa się z końcówek do śrub z mocowaniem płaskim, Torx, Philips i Pozidrive o długościach 25 i 50mm do profesjonalnego użytkowania z wiertarko-wkrętarkami, wiertarkami,
- adapter magnetyczny z ruchomą tuleją stabilizującą wkręta podczas wkręcania,
- końcówki nasadowe sześciokątne na trzpieniu 1/4" do dokręcania/ odkręcania bez udaru,
- wszystkie elementy zestawu są zapakowane w mocnym opakowaniu z tworzywa "Small Tough Case", który wchodzi w skład nowego systemu magazynowania akcesoriów "ToughCase+" Dewalt,
- zestaw może być wpinany i przenoszony w organizerze TStak.
zestaw 40 szt. końcówek 1/4", DT70705 DeWALT zawiera:
- 21 bitów o długości 25 mm: SL6, PH1, 2PH2, PH3, 2XPZ2, 2XPZ3, 2xT10, 2xT15, 3xT20, 3xT25, 2xT30,
- 16 bitów o długości 50 mm: PH1, 2XPH2, PZ1, 2XPZ2, T10, T15, 3xT20, 3xT25, 2xT30,
- 2 nasadki z trzpieniem sześciokątnym 1/4": 8mm, 10mm,
- 1 adapter magnetyczny z prowadzeniem do bitów,
Firma DeWalt wprowadziła na rynek nowy system opakowań "ToughCase+" przeznaczony do przechowywania i transportu akcesoriów i jest kompatybilny z systemem TStak
- system skład się z trzech skrzynek różnej wielkości i małego pojemnika:
- skrzynka duża - Large Tough Case
- skrzynka średnia - Medium Tough Case,
- skrzynka mała - Small Tough Case,
- pojemnik - Small Bulk Storage,
- pojemnik może być umieszczony wewnątrz każdej ze skrzynek dzięki specjalnemu systemowi mocowań,
- na skrzynkę małą i pojemnik zbiorczy został przygotowany specjalny organizer TStak.
- system "ToughCase+" uzupełnia systemem skrzyń TStak.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 40 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5035048503737 |
| typ końcówki: |
|
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.61 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 22.00 cm |
| wysokość opakowania: | 22.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
