zestaw 40 szt. końcówek 1/4", DeWALT [DT70717-QZ], TOUGH CASE+
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70717-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 821 pkt. |
Zestaw 40 szt końcówek 1/4" DeWALT DT70717 składający się z końcówek do śrub z gniazdem TORX, PH, PZ, i końcówką płaską o długościach 25 mm i 50 mm, oraz 2 końcówek nasadowych i adaptera magnetycznego do bitów.
Całość zapakowana jest w poręcznej i trwałej kasecie z systemu ToughCase+.
zestaw końcówek 1/4", DeWALT DT70717:
- składa się z końcówek do śrub z mocowaniem płaskim, Torx, Philips i Pozidrive o długościach 25 i 50mm do profesjonalnego użytkowania z wiertarko-wkrętarkami, wiertarkami,
- adapter magnetyczny z ruchomą tuleją stabilizującą wkręta podczas wkręcania,
- końcówki nasadowe sześciokątne na trzpieniu 1/4" do dokręcania/ odkręcania,
- wszystkie elementy zestawu są zapakowane w mocnym opakowaniu z tworzywa "Small Tough Case", który wchodzi w skład nowego systemu magazynowania akcesoriów "ToughCase+" Dewalt,
- zestaw może być wpinany i przenoszony w organizerze TStak.
zestaw 40 szt. końcówek 1/4", DT70717 DeWALT zawiera:
- bity o długości 25mm:
- Philips: PH1, PH2 (2 szt.), PH3,
- Pozidriv: PZ2 (2 szt.), PZ3 (2 szt.),
- Torx: T10 (2 szt.),T15 (2 szt.), T20 (3 szt.),T25 (3 szt.), T30 (2 szt.),
- bit płaski: SL6
- bity o długości 50mm:
- Philips: PH1, PH2 (2 szt.),
- Pozidriv: PZ1, PZ2 (2 szt.),
- Torx: T10, T15, T20 (3 szt.), T25 (3 szt.), T30 (2 szt.),
- 1 adapter magnetyczny z prowadzeniem do bitów,
- 2 nasadki z trzpieniem sześciokątnym 1/4": 8mm i 10mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 40 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5035048504574 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.61 kg |
| długość opakowania: | 22.30 cm |
| szerokość opakowania: | 22.30 cm |
| wysokość opakowania: | 4.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
