zestaw 3szt. wierteł stopniowych do metalu HSS 4-12mm, 4-20mm, 6-30mm, Alpen [0072200003100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0072200003100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9410 pkt. |
Zestaw 3szt. wierteł stopniowych do metalu, wykonanych ze stali HSS firmy ALPEN [722006301], komplet zawiera wiertła o średnicach: 4,0 - 12,0mm, 4,0 - 20,0mm, i 6,00 - 30,0mm.
Przy pomocy wierteł stopniowych można w blachach jedną operacja centrować, wiercić nowe otwory czy rozwiercać istniejące. Maksymalna grubość obrabianego materiału - 4,0 do 6,0mm (zależy od twardości materiału).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 3 szt. wierteł stopniowych do metalu HSS Alpen [722000031]:
- wiertłami stopniowymi HSS można pracować w blachach ze stali węglowej i stopowej, metalach nieżelaznych, tworzywach termoplastycznych i termoutwardzalnych
- wiertło posiada szlif krzyżowy i spiralny rowek wiórowy;
- głęboko i precyzyjnie szlifowany rowek wiórowy zapewnia stabilną pracę tym wiertłem oraz dużą wydajność pracy,
- przy pomocy wierteł stopniowych można w blachach jedną operacją centrować, wiercić nowe i rozwiercać istniejące otwory,
- maksymalna grubość obrabianego materiału - 4,0 do 6,0mm (zależy od twardości materiału),
- podczas pracy zalecamy stosowanie spary'ów lub past chłodzących, przedłuża to żywotność wierteł.
komplet 3szt. wierteł stopniowych HSS zawiera:
- wiertło stopniowe HSS 4,0 - 12,0mm [722004121],
- wiertło stopniowe HSS 4,0 - 20,0mm [722012201],
- wiertło stopniowe HSS 6,0 - 30,0mm [722006301],
Oferujemy również wiertła stopniowe wykonane ze stali HSS-ECo.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002740869511 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.962 kg |
| długość opakowania: | 11.00 cm |
| szerokość opakowania: | 3.50 cm |
| wysokość opakowania: | 15.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
