zestaw 3szt. wierteł do szkła z płytką widiową ATM-3 Profi Glas, Alpen [0028900003100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0028900003100
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 850 pkt. |
Komplet profesjonalnych wierteł do szkła ATM-3 Profi Glas ALPEN, do wiercenia w szkle, płytkach porcelanowych, ceramicznych itp...
W skład kompletu wchodzą wiertła o średnicach 5,0; 6,0 i 8,0mm.
Mocowanie wiertła na sześciokąt 1/4" pozwala na używanie go również z wkrętarkami akumulatorowymi z tego typu uchwytem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 3 szt. wierteł do szkła Profi Glas ATM-3 Alpen [289000031]
- wiertła posiadają ostrze z płytki widiowej wysokiej jakości o specjalnym kącie ostrzenia pozwalającym na precyzyjną pracę i rozpoczęcie wiercenia w dowolnym punkcie,
- wiertłami do szkła Alpen z serii 289... można wiercić w różnego typu szkle, porcelanie czy płytkach ceramicznych.
- mocowanie wiertła na sześciokąt 1/4" pozwala na używanie go również z wkrętarkami akumulatorowymi z tego typu uchwytem,
- wiertłami do szkła z serii 289... wiercimy bez udaru i na sucho,
- zestaw pakowany jest w plastikowej kasecie,
w skład zestawu ATM-3 Profi Glas wchodzą wiertła o średnicy:
- 5,0mm;
- 6,0mm;
- 8,0mm;
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002741165568 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.169 kg |
| długość opakowania: | 6.63 cm |
| szerokość opakowania: | 2.36 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
