zestaw 3szt. wierteł do płytek ceramicznych Keramo Extreme ALPEN [0000300003100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000300003100
Stan magazynowy: 14
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2255 pkt. |
Zestaw wierteł Keramo Extreme do wiercenia w płytkach ceramicznych, model [0000300003100] firmy Alpen zawiera 3szt. wierteł o średnicach 6, 8 i 10mm.
Wiertła z serii Keramo Extreme umożliwiają wiercenie w najtwardszych płytkach ceramicznych o twardości ponad 9 w skali Mohsa. (płytki gresowe, porcelanowe i inne). Wiertło KeramoExtreme podczas wiercenia nie wymaga chłodzenia.
Zestaw wierteł Keramo Extreme firmy Alpen zapewnia dokładne i bezpieczne nawiercenie otworów w płytkach ceramicznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw wierteł do płytek ceramicznych Keramo Extreme ALPEN [0000300003100]
Wiertła Keramo Extreme Alpen mają opatentowaną geometrię ostrza, które jest wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego. Umożliwia to precyzyjne wiercenie bez zadziorów i pęknięć nawet w najtwardszych płytkach gresowych oraz bardzo dokładne centrowanie i rozpoczęcie wiercenia dokładnie w żądanym punkcie.
Zestaw wierteł Keramo Extreme firmy Alpen zapewnia dokładne i bezpieczne nawiercenie otworów pod kołki w płytkach ceramicznych.
Wiertłem Keramo Extreme należy wiercić bez udaru i nie przekraczając 200 obrotów TYLKO w płytce ceramicznej, następnie należy stosować wiertło do betonu używając udaru.
Parametry wierteł Alpen [0000300003100]
- wiertło do płytek ceramicznych Keramo Extreme o średnicy 6mm, długości całkowitej 115mm i długości roboczej 32mm
- wiertło do płytek ceramicznych Keramo Extreme o średnicy 8mm, długości całkowitej 120mm i długości roboczej 32mm
- wiertło do płytek ceramicznych Keramo Extreme o średnicy 10mm, długości całkowitej 120mm i długości roboczej 32mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 9002741179961 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do plytek |
| masa z opakowaniem: | 0.190 kg |
| długość opakowania: | 4.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.00 cm |
| wysokość opakowania: | 15.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
