zestaw 3szt. końcówek imbusowych 1/4" HEX-Plus, Wera [05073344001] rozmiary 4/25mm, 5/25mm, 6/25mm
-
Producent:
-
Kod producenta:05073344001
Stan magazynowy: 5
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 340 pkt. |
Zestaw 3 szt. elastycznych końcówek imbusowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4", HEX-Plus firmy Wera [05072412001].
Dostarczane są 3 końcówki o rozmiarach: 4/25mm, 5/25mm, 6/25mm dostarczane w pudełku jednorazowym na blistrze.
Końcówki z serii 840/1 Z przeznaczone są do uniwersalnego zastosowania, znakomicie sprawdzają się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Extra wytrzymałe groty Wera (Z) zapobiegają przedwczesnemu zużyciu się końcówek grota.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 3szt. końcówek imbusowych 1/4" HEX-Plus, Wera [05073344001]:
- wysokiej jakości końcówka imbusowa z profilem Hex-Plus do śrub i wkrętów z gniazdem sześciokątnym,
- profil ten daje większą powierzchnię stylu w gnieździe wkrętu i pozwala na przeniesienie większego o 20% momentu obrotowego,
- dodatkowo niweluje do minimum możliwość zniszczenia gniazda śruby,
- chwyt sześciokątny 1/4" do uchwytów wg DIN ISO 1173-D 6,3.
- dostarczane zestaw 3 szt. na blistrze w rozmiarach 4mm, 5mm, 6mm.
parametry bitów imbusowych Wera [05073344001]:
- typ grota: HEX-Plus,
- rozmiar: 4/25mm, 5/25mm, 6/25mm,
- długość całkowita: 25 mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 3 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 4013288029614 |
| rozmiar grota: |
|
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Imbus |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.022 kg |
| długość opakowania: | 10 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
