zestaw 38 szt. narzędzi i akcesoriów: wkrętaków, szczypiec, końcówek 1/4", Stanley [STMT0-74101] w torbie
-
Producent:
-
Kod producenta:STMT0-74101
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1729 pkt. |
Zestaw 38 szt. narzędzi ręcznych i akcesoriów 1/4" Stanley STMT0-74101, zapakowany w praktycznej torbie z zewnętrznymi kieszeniami zapinanej na zamek błyskawiczny.
W skład zestawu wchodzą końcówki 1/4" do różnych rodzajów śrub, szczypce, wkrętaki, młotek, poziomica, miara zwijana oraz różnego rodzaju akcesoria do mocowania, takie jak np. haczyki do obrazów, pinezki, czy gwoździe i wkręty.
To praktyczny zestaw narzędzi przydatny do różnego rodzaju prac, czy do wykonywania drobnych napraw.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 38 szt. narzędzi i akcesoriów, Stanley [STMT0-74101]:
W skład zestawu wchodzi:
- 10 szt. końcówek wkrętakowych z uchwytem sześciokątnym 1/4”, o długości 25 mm:
- do śrub krzyżowych typu Phillips: PH1, PH2, PH3,
- do śrub Płaskich w rozmiarach calowych: 5/32", 3/16", 1/4",
- do śrub imbusowych HEX w rozmiarach calowych: 1/8", 1/4",
- do śrub typu TORX: T15, T20, - rękojeść z magnetycznym uchwytem do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- 16 szt. kluczy imbusowych:
- w rozmiarach metrycznych: 1,5 / 2 / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 5,5 / 6 mm,
- w rozmiarach calowych: 1/16", 5/64", 3/32", 1/8", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", - szczypce wydłużone 150 mm,
- szczypce boczne, kombinerki 150 mm,
- 2 wkrętaki precyzyjne do śrub krzyżowych typu Philips,
- 2 wkrętaki precyzyjne do śrub płaskich,
- młotek z zakrzywionym pazurem, z rękojeścią z włókna szklanego,
- poziomica o długości 230 mm,
- miara zwijana 3 m,
- kaseta z tworzywa z zestawem akcesoriów mocujących takich jak np. haczyki do obrazów, wkręty, gwoździe, pinezki, drut, itp.,
- torba transportowa z 6 praktycznymi kieszeniami zewnętrznymi, zapinana na zamek błyskawiczny.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 38 szt. |
| na wyposażeniu: | wkrętaki, szczypce, końcówki, poziomica, młotek, miara zwijana, akcesoria do mocowania, torba transportowa |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | torba |
| EAN: | 3253560741013 |
| typ rozmiaru : |
|
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.844 kg |
| długość opakowania: | 33 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
