zestaw 31 szt. wierteł, końcówek i nasadek udarowych 1/4", IMPACT BLACK, Makita [E-22850]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-22850
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1130 pkt. |
Zestaw 31 szt. akcesoriów udarowych 1/4" Impact Black, Makita E-22850, zapakowany w praktycznym i trwałym opakowaniu z tworzywa w kształcie akumulatora XGT.
W skład zestawu wchodzą wiertła do metalu, końcówki 1/4" do różnych rodzajów śrub, końcówki nasadowe w różnych rozmiarach, oraz uchwyt magnetyczny do końcówek.
Zestaw akcesoriów w atrakcyjnym opakowaniu może być doskonałym pomysłem na prezent.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw wierteł, końcówek i nasadek udarowych 1/4" IMPACT BLACK Makita [E-22850]:
- końcówki wkrętarskie z serii Impact BLACK MAKITA to końcówki najwyższej jakości,
- wykazują 20-krotnie dłuższą trwałość w porównaniu do standardowych końcówek, co sprawia, że są doskonałe do stosowania we wkrętarkach udarowych,
- precyzyjnie wykonane groty bitów zapewniają ich mocne i pewne osadzenie w gnieździe wkręta bądź śruby,
- zestaw akcesoriów zapakowany jest w praktyczne i trwałe opakowanie z tworzywa w kształcie akumulatora XGT - taki zestaw może być doskonałym pomysłem na prezent.
WYPOSAŻENIE ZESTAWU AKCESORIÓW IMPACT BLACK MAKITA [E22850]:
- 6 szt. wierteł do metalu ze stali szybkotnącej HSS z uchwytem sześciokątnym 1/4" o średnicach: 2,5 / 3 / 3,5 / 4 / 4,5 / 5 mm,
- 15 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4", o długości 25 mm:
- do śrub krzyżowych typu Philips: PH1 / 3xPH2 / PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / 3xPZ2 / PZ3,
- do śrub typu TORX: T15 / 2xT20 / T25 / T30, - 7 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4", o długości 50 mm:
-do śrub krzyżowych typu Philips: PH2,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ2,
- do śrub typu TORX: T15 / T20 / T25 / T30, - 3 szt. końcówek nasadowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4" do śrub w rozmiarach: 6 / 8 / 10 mm,
- uchwyt magnetyczny do końcówek 1/4" o długości 60 mm,
- opakowanie w kształcie akumulatora XGT
| liczba sztuk w opakowaniu: | 31 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | karton |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 197050354006 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.493 kg |
| długość opakowania: | 7.8 cm |
| szerokość opakowania: | 8.4 cm |
| wysokość opakowania: | 16.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
