zestaw 30 szt. końcówek i nasadek 1/4", DeWALT [DT71506-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT71506-QZ
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1538 pkt. |
Zestaw 30 szt. narzędzi DT71506 firmy DeWalt, składający się z końcówek i nasadek 1/4" do różnych śrub, adaptera magnetycznego oraz nasadek magnetycznych do śrub z łbem sześciokątnym.
Całość zapakowana w mocną i praktyczną skrzynkę z tworzywa pozwalającą na przechowywanie i wygodny transport tych narzędzi.
zestaw narzędzi do wszechstronnego użytku, często kupowany przez klientów jako prezent
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 30 szt. bitów i nasadek 1/4", DeWALT [DT71506]
Zestaw DT71506, zapakowany jest w mocnej i praktycznej skrzynce z tworzywa sztucznego; w jego skład wchodzi:
- 24 szt. końcówek 1/4" o długości 25mm:
- PH1 x 2 szt.
- PH2 x 2 szt.
- PH3 x 1szt.
- SL8 x 1 szt.
- PZ2 x 7 szt.
- PZ3 x 3 szt.
- TX10 x 2 szt.
- TX15 x 2 szt.
- TX25 x 2 szt.
- TX30 x 2 szt.
- 2 szt. końcówek 1/4" o długości 50mm:
- PH2 x 1 szt.
- PZ2 x 2 szt.
- 2 szt. nasadek magnetycznych z końcówką 1/4":
- 1 szt. nasadki do śrub 8mm,
- 1 szt. nasadki do śrub 10mm,
- 1 x adaptera magnetycznego do końcówek 1/4",
- 1 x uchwyt do nasadek
Zestaw bitów do wkrętarki, wiertarki czy zakrętarki często kupowany na prezent.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 30 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 5035048098547 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.64 kg |
| długość opakowania: | 30.50 cm |
| szerokość opakowania: | 23.00 cm |
| wysokość opakowania: | 4.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
DZIS OTRZYMAŁEMZalety:BARDZO WAZNE A NIE WIDAC NA ZDJECIU JEST UCHWYT DO KLUCZA PRZY RACZCE:) MIŁA NIESPODZIANKA DODAJE OK 17 Nm siły przy dokrecaniuWady:no mam nadzieje ze sie nie urwie
