zestaw 3 brzeszczotów do narzędzi wielofunkcyjnych do cięcia drewna z gwoździami, PCV, płyt G-K, DeWalt [DT20760-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20760-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 769 pkt. |
Zestaw 3 brzeszczotów DeWalt [DT20760] współpracuje z urządzeniami wielofunkcyjnymi akumulatorowymi i sieciowymi.
Brzeszczoty te dedykowane są do cięcia drewna, drewna z gwoździami, płyty G-K oraz PVC.
W skład zestawu DT20760 wchodzą: DT20701, DT20702, DT20705 .
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 3 brzeszczotów do narzędzi wielofunkcyjnych DeWalt [DT20760]:
szeroki brzeszczot do szybkiego cięcia drewna z gwoździami DeWalt [DT20701]:
- wysoka wydajność cięcia metalu, drewna, także cięcia drewna z gwoździami,
- brzeszczot przeznaczony do cięcia drewna, konstrukcji drewnianych, płyt G-K oraz PCV,
- szerokość brzeszczotu: 30 mm,
- głębokość cięcia: 43 mm,
- liczba zębów/cal: 20 TPI,
- rodzaj ostrza: BiM,
- opakowanie: blister.
szeroki brzeszczot do szybkiego cięcia drewna DeWalt [DT20702]:
- wysoka wydajność cięcia metalu, drewna, także cięcia drewna z gwoździami,
- brzeszczot przeznaczony do cięcia drewna, konstrukcji drewnianych, płyt G-K oraz PCV,
- szerokość brzeszczotu: 44 mm,
- głębokość cięcia: 55 mm,
- liczba zębów/cal: 20 TPI,
- rodzaj ostrza: HSS,
- opakowanie: blister.
szeroki brzeszczot do drewna Fastcut DeWalt [DT20705]:
- specjalnie zaprojektowany do szybkiego cięcia,
- brzeszczot przeznaczony do cięcia drewna, konstrukcji drewnianych, płyt G-K oraz PCV,
- szerokość brzeszczotu: 65 mm,
- głębokość cięcia: 43 mm,
- liczba zębów/cal: 15 TPI,
- rodzaj ostrza: HSS,
- opakowanie: blister.
adapter uniwersalny, przejściówka pozwalający na stosowanie brzeszczotów z urządzeniami innych producentów.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| na wyposażeniu: | DT20701, DT20702, DT20705 |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5054905315399 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.13 kg |
| długość opakowania: | 20.90 cm |
| szerokość opakowania: | 17.60 cm |
| wysokość opakowania: | 2.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
