zestaw 2szt. końcówek 1/4" TORX, T25/50mm, 867/4 Z SB, Wera [05073723001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05073723001
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 395 pkt. |
Zestaw końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4", WERA 05073723001, do wkrętów z gniazdem krzyżowym TORX, w rozmiarze T25, o długości 50 mm, pakowany w blistrze.
Końcówki przeznaczone są do uniwersalnego zastosowania, znakomicie sprawdzą się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego. Extra wytrzymałe groty Wera (Z) zapobiegają przedwczesnemu zużyciu się końcówek grota.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw końcówek 1/4" TORX, T25, 867/4 Z SB, Wera [05073723001]:
- wysokiej jakości końcówki z mocowaniem na sześciokąt 1/4", do wkrętów z gniazdem wewnętrznym typu TORX,
- końcówki z serii 867/4 Z SB przeznaczone są do uniwersalnego zastosowania, znakomicie sprawdzają się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- extra wytrzymałe groty Wera (Z) zapobiegają przedwczesnemu zużyciu się końcówek grota,
- zostały wyprodukowane wg normy DIN ISO 1173-F 6,3,
- końcówki zapakowane są w blistrze.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU KOŃCÓWEK TORX WERA [05073723001]:
- typ grota: TORX,
- rozmiar: T25,
- długość całkowita: 50 mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 2 szt.,
- opakowanie: blister
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 4013288132826 |
| rozmiar grota: | TX25 |
| typ końcówki: | Torx |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.030 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
