zestaw 2szt. dłuto + szpicak SDS-max, DeWalt [DT9000-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT9000-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 792 pkt. |
Zestaw 2szt. dłut SDS-max firmy DeWalt model [DT9000-QZ] przeznaczone do współpracy z młotami udarowymi i obrotowo-udarowymi z systemem mocowania SDS-max różnych producentów, całość pakowana w plastikowej tubie.
Zestaw DT9000-QZ zawiera szpicak i dłuto wąskie 25 mm o długości 400 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 2 szt. dłuto + szpicak do betonu SDS-max firmy DeWalt model [DT9000-QZ]:
- przeznaczone do stosowania we wszystkich typach młotów obrotowo-udarowych i udarowych z systemem mocowania SDS-Max
- całość pakowana w praktycznej, plastikowej tubie
Zestaw dłuto + szpicak SDS-max do betonu DeWalt DT9000-QZ zawiera:
- dłuto SDS-max: 400x25 mm (DT6823-QZ)
- szpicak SDS-max: 400 mm (DT6821-QZ)
- mocowanie: SDS-Max
- opakowanie: plastikowa tuba
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| długość całkowita: | 400 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| szerokość dłuta: | 25 mm |
| EAN: | 5035048095935 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.54 kg |
| długość opakowania: | 5.00 cm |
| szerokość opakowania: | 5.00 cm |
| wysokość opakowania: | 42.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
