zestaw 2szt. dłuto + szpicak SDS-max, 400mm, Alpen [0097004002100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0097004002100
Stan magazynowy: 18
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1224 pkt. |
Zestaw 2szt. dłuto + szpicak SDS-max, 400mm, Alpen [0097004002100], przeznaczonych do stosowania w młotach udarowych i obrotowo-udarowych z systemem mocowania SDS-max różnych producentów, całość pakowana w etui z tworzywa.
Zestaw zawiera szpicak i dłuto o długości 400 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 2 szt. dłuto + szpicak do betonu SDS-max Alpen [0097004002100]
- dłuto i szpicak przeznaczone do kucia i dłutowania w betonie, kamieniu, cegle lub murze,
- przeznaczone są do stosowania w młotowiertarkach wszystkich producentów z systemem mocowania SDS-Max,
- zestaw zapakowany jest w plastikowym etui,
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU SDS-MAX DO BETONU ALPEN [0097004002100]
- skład zestawu: dłuto i szpicak,
- długość: 400 mm,
- szerokość dłuta: 25 mm,
- mocowanie: SDS-Max,
- liczba sztuk w opakowaniu: 2,
- waga: 1.518 kg,
- opakowanie: etui z tworzywa,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| długość całkowita: | 400 mm |
| waga: | 1518 g |
| na wyposażeniu: | 1 dłuto SDS-Max, 1 szpicak SDS-Max, plastikowe etui |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| szerokość dłuta: | 25 mm |
| EAN: | 9002740653639 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.518 kg |
| długość opakowania: | 39.6 cm |
| szerokość opakowania: | 3.6 cm |
| wysokość opakowania: | 3.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
