zestaw 29szt. wierteł do metalu, HSS-R, rozmiary 1-13mm, DEWALT [DT5930-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT5930-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1846 pkt. |
zestaw 29szt. wierteł do metalu, HSS-R, rozmiary 1-13mm, DEWALT [DT5930-QZ] dostarczany w trwałej metalowej kasecie.
Wiertła do metalu HSS-R zgodne z DIN 338, wykonane metodą walcowania na gorąco, precyzyjnie szlifowane z litego materiału.
Posiadają mocowanie cylindryczne, prawoskrętny rowek typu N i wierzchołek ostrzony pod kątem 118°.
Oksydowana powierzchnia zapewnia mniejsze tarcie, lepsze odprowadzanie wiórów, większą odporność na korozję i lepszą przyczepność chłodziw.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw 29szt. wierteł do metalu, HSS-R, rozmiary 1-13mm, DEWALT [DT5930-QZ]
- wiertła do metalu wykonane ze stali szybkotnącej HSS-R zgodnie z normą DIN338, przy zastosowaniu technologii walcowania na gorąco,
- precyzyjnie wyszlifowane z litego materiału z mocowaniem cylindrycznym i rowkiem wiórowym prawoskrętnym typu N,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 118°,
- wiertła zostały poddane oksydacji, dzięki czemu uzyskały czarną barwę oraz lepsze właściwości użytkowe:
- zmniejszone tarcie,
- skuteczniejsze odprowadzanie wiórów,
- wyższą odporność na korozję,
- lepszą przyczepność chłodziw oraz smarów, - wiertła są zapakowane w trwałej i praktycznej metalowej kasecie,
rozmiary wierteł do metalu DEWALT [DT5930-QZ]
- 29 sztuk wierteł do metalu o średnicy: 1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 3.2 / 3.3 / 3.5 / 4 / 4.2 / 4.5 / 4.8 / 5 / 5.5 / 6 / 6.5 / 7 / 7.5 / 8 / 8.5 / 9 / 9.5 / 10 / 10.5 / 11 / 11.5 / 12 / 12.5 / 13 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 29 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 5035048077436 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 1.4 kg |
| długość opakowania: | 20.2 cm |
| szerokość opakowania: | 11.4 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
