Zestaw 29 szt. wierteł do metalu HSS-Co Extreme, DeWalt [DT4957-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4957-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7180 pkt. |
Zestaw wierteł kobaltowych HSS-Co EXTREME® fimy DeWalt, model DT4957, składający się z 29 sztuk wysokiej jakości wierteł do metalu, zakres średnic od 1,0mm do 13,0mm.
Komplet zapakowany jest w kasetę z tworzywa wygodną przy przechowywaniu i transporcie.
Wiertła HSS-Co Extreme dzięki specjalnemu ostrzeniu nie wymagają punktowania w momencie rozpoczynania wiercenia.
Wiertła kobaltowe HSS-Co EXTREME DeWalt są znakomite do wiercenia wiertarkami przenośnymi w stali stopowej i węglowej o wytrzymałości do 1100N/mm2
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 29szt. wierteł kobaltowych do metalu serii HSS-Co EXTREME® firmy DeWalt [DT4957]:
- znakomite wiertła do wiercenia w materiałach łatwo łupliwych, stalach węglowych, stalach stopowych, żeliwie (o wytrzymałości do 1100N/mm2), stalach nierdzewnych i kwasoodpornych (V2a, V4A, Nir), stalach żaroodpornych (zawierających chrom, kobalt, molibden, nikiel, wolfram),
- wykonane są ze stopu kobaltu i wysokowydajnej stali szybkotnącej, charakteryzują się dużo większą odpornością na działanie wysokich temperatur i zużycie,
- 4x większa szybkość wiercenia i do 50% wyższa odporność na złamanie w porównaniu do wierteł standardowych,
- specjalna geometria ostrza zapewnia wiercenie bez zadziorów, oraz czysty otwór o większej dokładności,
- średnica rdzenia wiertła rośnie w kierunku trzpienia, co zapewnia maksymalną odporność na złamanie od rozmiaru 5,0mm,
- specjalny pilot wiertła jest we wszystkich wiertłach HSS-Co serii EXTREME® od rozmiaru 4,0mm do 13,00mm, pozwala to na precyzyjne rozpoczęcie wiercenia w pożądanym punkcie bez punktowania;
- powyżej rozmiaru 5,0mm wiertła mają 3 płaskie ścięcia na części trzymającej uniemożliwiające obracanie się wiertła w uchwycie wiertarskim;
- wiertła HSS-Co EXTREME® można używać w wiertarkach przenośnych ręcznych i sieciowych
Skład zestawu wierteł kobaltowych do metalu EXTREME® DeWALT DT4957:
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 1,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 1,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 2,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 2,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 3,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 3,2 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 3,3 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 3,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 4,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 4,2 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 4,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 4,8 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 5,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 5,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 6,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 6,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 7,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 7,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 8,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 8,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 9,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 9,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 10,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 10,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 11,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 11,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 12,0 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 12,5 mm,
- wiertło HSS-Co EXTREME® o średnicy: 13,0 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 29 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5035048535066 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 1.29 kg |
| długość opakowania: | 21.60 cm |
| szerokość opakowania: | 12.50 cm |
| wysokość opakowania: | 6.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
