zestaw 25szt. wierteł szlifowanych do metalu HSS PRO KM-25 Alpen [0000110321100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000110321100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4756 pkt. |
Komplet 25 szt. profesjonalnych wierteł szlifowanych do metalu HSS PRO firmy ALPEN [0000110321100] o średnicach od 1,0mm do 13,0mm, co 0,5mm.
Wiertła szlifowane do metalu HSS PRO wykonane są z wysokiej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich. Precyzyjne, o dużej szybkości wiercenia, nie wymagają wstępnego punktowania.
Wiertła szlifowane HSS PRO Alpen doskonale nadają się do wiercenia w różnych rodzajach stali w tym stalach stopowych (Cu, Ms, Ni, Zn), aluminium i tworzywie.
Zestaw 25szt. wierteł do metalu szlifowanych HSS PRO KM-25 Alpen [00110321100]
- przemysłowej jakości wiertła do metalu PRO wykonane z najwyższej jakości stali HSS, precyzyjnie szlifowane,
- wiertła posiadają specjalnie ostrzony wierzchołek (split point), oraz szlifowane rowki odprowadzające wióry, dzięki temu można nim precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki),
- split point jest we wszystkich wiertłach do metalu serii HSS PRO od średnicy 3,0mm,
- wiertła do metalu HSS PRO są elastyczne i odporne na pęknięcia dzięki wieloetapowemu procesowi hartowania cieplnego,
- wiertła szlifowane służą do wiercenia w różnego typu stalach w tym stalach stopowych,
- wiertła znakomicie radzą sobie w zwykłej stali węglowej, żeliwie, stopach miedzi i materiałach podobnych,
- wiertła do metalu wykonane są zgodnie z normą DIN 338,
- wiertła szlifowane HSS PRO posiadają specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 135 stopni,
- zalecane do stosowania w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
Zestaw wierteł szlifowanych do metalu HSS PRO KM-25 Alpen [001103211] zawiera:
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 1,0 mm i długości 34/12mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 1,5 mm i długości 40/18mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 2,0 mm i długości 49/24mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 2,5 mm i długości 57/30mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 3,0 mm i długości 61/33mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 3,5 mm i długości 70/39mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 4,0 mm i długości 75/43mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 4,5 mm i długości 80/47mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 5,0 mm i długości 86/52mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 5,5 mm i długości 93/57mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 6,0 mm i długości 93/57mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 6,5 mm i długości 101/63mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 7,0 mm i długości 109/69mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 7,5 mm i długości 109/69mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 8,0 mm i długości 117/75mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 8,5 mm i długości 117/75mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 9,0 mm i długości 125/81mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 9,5 mm i długości 125/81mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 10,0 mm i długości 133/87mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 10,5 mm i długości 133/87mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 11,0 mm i długości 142/94mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 11,5 mm i długości 142/94mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 12,0 mm i długości 151/101mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 12,5 mm i długości 151/101mm
- wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 13,0 mm i długości 151/101mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 25 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002741208579 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 1.921 kg |
| długość opakowania: | 16.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 17.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
