zestaw 25szt wierteł HSS do drewna 1-13mm, Timber Twist Alpen KP 25 [0067100025100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0067100025100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6745 pkt. |
Komplet 25 szt. profesjonalnych wierteł do drewna HSS Timber Twist firmy ALPEN KP-25 [0067100025100]; zakres średnic od 1,0mm do 13,0mm, co 0,5mm.
Wiertła posiadają ostrze centrujące (od rozmiaru 3,0) zapewniające precyzyjne prowadzenie wiertła, wykonują idealny otwór, bez konieczności dodatkowej obróbki.
Przeznaczone są do wiercenia miękkiego i twardego drewna, płyt wiórowych, płyt pilśniowych, do wiercenia bardzo precyzyjnych otworów, np. pod kołki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 25 szt. wierteł HSS do drewna serii Timber Twist firmy Alpen KP-25 [0067100025100]:
- nowe wiertła kręte do drewna serii TIMBER TWIST to zwiększona Precyzja, Efektywność i większa Wydajność:
- Precyzja - zostały zoptymalizowane krawędzie wiercące, które zapewniają dokładne i wolne od pęknięć otwory,
- Szybko i łatwo - dzięki zmniejszonemu tarciu wiercenie odbywa się bez dużego użycia siły,
- Oszczędność siły i energii - ze względu na nową konstrukcję wiertła należy zastosować mniejszy docisk,
- Bezpieczeństwo - dzięki specjalnej konstrukcji wiertło jest optymalnie prowadzone w otworze i gwarantuje idealnie wywiercone otwory,
- Czystość - nowo opracowana geometria rowka zapewnia szybkie odprowadzanie wiórów podczas wiercenia,
- Stabilność - większa stabilność dzięki wydłużeniu rdzenia,
- Dopasowanie - od średnicy wynoszącej 10,5 mm mocowanie wiertła jest zredukowane do 9,5mm, dzięki czemu mogą być używane w urządzeniach z głowicą wiertarską do 10mm,
- Najlepsze centrowanie - dzięki ulepszonej końcówce można błyskawicznie i bez wysiłku rozpocząć wiercenie w wybranym punkcie,
- przeznaczone są do precyzyjnego wiercenia bez pęknięć we wszystkich rodzajach drewna, a także w materiałach drewnopochodnych i szczególnie w twardych, powlekanych płytach wiórowych,
- wiertła do drewna serii TIMBER TWIST firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- szpic centrujący występuje od rozmiaru 3,0mm w wiertłach serii Timber Twist
- wiertłami tej serii należy wiercić bez udaru wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
- wiertła kręte służą do wiercenia miękkiego i twardego drewna, płyt wiórowych, płyt pilśniowych oraz do wiercenia otworów pod kołki,
Zestaw wierteł do drewna KP-25 firmy Alpen [0067100025100] zawiera:
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 1,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 1,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 2,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 2,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 3,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 4,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 4,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 5,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 5,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 6,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 6,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 7,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 7,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 8,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 8,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 9,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 9,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 10,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 10,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 11,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 11,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 12,0 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 12,5 mm,
- wiertło HSS Timber Twist o średnicy 13,0 mm,

Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 25 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| EAN: | 9002741643196 |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do drewna kręte |
| masa z opakowaniem: | 1.336 kg |
| długość opakowania: | 11.50 cm |
| szerokość opakowania: | 5.80 cm |
| wysokość opakowania: | 20.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
