zestaw 25szt. wierteł do metalu szlifowanych HSS, Alpen KM-25 [0000101321100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000101321100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4891 pkt. |
Komplet 25 szt. profesjonalnych wierteł szlifowanych HSS do metalu firmy ALPEN KM-25 [0000101321100] w zakresie średnic od 1,0 do 13,0mm co 0,5 mm
Wiertła do metalu wykonane są z wysokiej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich są precyzyjne i osiągają dużą szybkość wiercenia. Wiertła szlifowane HSS firmy Alpen doskonale nadają się do wiercenia w różnych rodzajach stali w tym stalach stopowych, metalach nieżelaznych, żeliwie, graficie czy tworzywach sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 25 szt.wierteł szlifowanych HSS do metalu firmy Alpen KM-25 [001013211]:
- wiertła HSS szlifowane służą do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych,
- wiertła HSS są bardzo elastyczne, odporne na pękanie podczas pracy, wykonane są zgodnie z normą DIN338,
- wiertła te od średnicy 4,0mm posiadają szlif krzyżowy umożliwiający rozpoczęcie wiercenia dokładnie w pożądanym punkcie,
- posiada częściowo utwardzony rowek wiórowy i wyjątkowo ostre krawędzie skrawające,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 118o,
- otwory uzyskane wiercą wiertłami szlifowanymi są bardzo precyzyjne i równe bez żadnych zadziorów.
- zalecane do stosowania w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
zestaw KM-25 firmy Alpen zawiera:
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 1,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 1,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 2,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 2,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 3,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 4,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 4,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 5,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 5,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 10,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 10,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 11,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 11,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 12,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 12,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 13,0 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 25 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002740679110 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 1.941 kg |
| długość opakowania: | 16.50 cm |
| szerokość opakowania: | 3.85 cm |
| wysokość opakowania: | 17.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
