zestaw 22szt. wierteł do betonu i metalu z końcówkami 1/4" Alpen KIT-22 [0000800222100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000800222100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1365 pkt. |
Wysokiej jakości zestaw 22 szt. różnych wierteł i końcówek 1/4" firmy ALPEN KIT-22 [008002221], zapakowany w mocnej kasecie z tworzywa odpornej na pęknięcia i działanie temperatury.
Zestaw KIT-22 z wiertłami do metalu HSS Sprint, wiertłami do betonu Long Life, końcówkami do wkrętarek 1/4", adapterem magnetycznym do końcówek i punktakiem, przydatny jest do bardzo wielu zastosowań.
Zestaw wierteł został praktycznie skonfigurowany, jest łatwy w transporcie i przechowywaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw KIT-22 [0000800222100] Alpen składa się z 22 różnych narzędzi:
- 7 szt. wierteł do metalu HSS Sprint o średnicach: 2,0; 3,0; 4,0; 5,0; 6,0; 8,0 i 10,0mm;
- 4 szt. wierteł do betonu Long Life o średnicach: 5,0; 6,0; 8,0 i 10,0mm;
- 9 szt. końcówek do wkrętarek 1/4" do śrub krzyżowych PH i PZ oraz do śrub płaskich;
- 1 szt. adaptera magnetycznego do końcówek;
- 1 szt. punktaka;
| liczba sztuk w opakowaniu: | 22 szt. |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002740512424 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.848 kg |
| długość opakowania: | 19.00 cm |
| szerokość opakowania: | 3.00 cm |
| wysokość opakowania: | 20.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
