zestaw 21 szt. wierteł do metalu, HSS-G BLACK & GOLD, DeWALT [DT70755-QZ] small Tough Case+
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70755-QZ
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2031 pkt. |
Zestaw 21 szt. wierteł serii HSS-G BLACK & GOLD DeWalt DT70755-QZ, składający się z wierteł do metalu w zakresie średnic od 1 mm do 12 mm. Komplet wierteł zapakowany jest w poręcznej i wytrzymałej kasetce Medium Tough Case kompatybilnej z systemem przechowywania TOUGH CASE+.
Wiertła HSS-G BLACK & GOLD dzięki specjalnie zaostrzonym końcówkom Speed Tip™ nie wymagają punktowania w momencie rozpoczynania wiercenia.
Wykonane zostały ze stali szybkotnącej HSS, a mocny, zwężający się rdzeń zapewnia wiertłom wytrzymałość i trwałość zmniejszając ryzyko złamania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw wierteł HSS-G Black & Gold, DeWALT [DT70755-QZ]:
- przeznaczone do wiercenia w stali konstrukcyjnej, blasze, znakomicie sprawdzają się również w drewnie czy tworzywie sztucznym,
- wiertła wyposażone zostały w końcówkę Speed Tip™ dzięki czemu rozpoczęcie wiercenia jest bardzo łatwe i precyzyjne bez ślizgania się (jeżdżenia) wiertła po materiale,
- wiertła HSS-G Black & Gold zapewniają czyste i dokładnie wykonane otwory zarówno w stali konstrukcyjnej jak i w blasze,
- wykonane zostały ze stali szybkotnącej HSS, a mocny zwężający się rdzeń zapewnia wytrzymałość i trwałość wiertła, zmniejszając ryzyko złamania,
- od rozmiaru 5,0mm wiertła mają 3 płaskie ścięcia na części chwytowej, uniemożliwiające obracanie się wiertła w uchwycie wiertarskim podczas pracy,
- wszystkie elementy zestawu są zapakowane w mocnym opakowaniu z tworzywa "Medium Tough Case", który wchodzi w skład nowego systemu magazynowania akcesoriów "ToughCase+" Dewalt.
Skład zestawu wierteł szlifowanych HSS-G Black & Gold DeWALT [DT70755-QZ]:
- 21 wierteł HSS-G Black & Gold o średnicy: 1,0 / 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 / 3,2 / 3,3 / 3,5 / 4,0 / 4,2 / 4,5 / 4,8 / 5,0 / 5,5 / 6 / 6,5 / 7 / 7,5 / 8 / 10 / 12 mm,
- kaseta Medium Tough Case
Firma DeWalt wprowadziła na rynek nowy system opakowań "ToughCase+" przeznaczony do przechowywania i transportu akcesoriów i jest kompatybilny z systemem TStak
- system skład się z trzech skrzynek różnej wielkości i małego pojemnika:
- skrzynka duża - Large Tough Case
- skrzynka średnia - Medium Tough Case,
- skrzynka mała - Small Tough Case,
- pojemnik - Small Bulk Storage,
- pojemnik może być umieszczony wewnątrz każdej ze skrzynek dzięki specjalnemu systemowi mocowań,
- na skrzynkę małą i pojemnik zbiorczy został przygotowany specjalny organizer TStak.
- system "ToughCase+" uzupełnia systemem skrzyń TStak.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 21 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5054905247072 |
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.77 kg |
| długość opakowania: | 28.50 cm |
| szerokość opakowania: | 20.50 cm |
| wysokość opakowania: | 3.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
