zestaw 2 szt. wierteł do płytek gresowych i betonu 5mm C PROTECTOR-Concrete ALPEN [0000303052100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000303052100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 862 pkt. |
Zestaw wierteł C PROTECTOR-Concrete do wiercenia w płytkach gresowych i w betonie firmy Alpen model [0000303052100] zawiera wiertło do płytek gresowych C PROTECTOR i wiertło do betonu PROFI BETON o średnicy 5mm.
Wiertło z serii C PROTECTOR umożliwia precyzyjne wiercenie bez zadziorów i pęknięć nawet w najtwardszych płytkach gresowy o stopniu twardości do 9 w skali Mohsa i Ritza. Podczas wiercenia nie wymaga chłodzenia, można nim wiercić z prędkością obrotową do 600 obr./min. Ma bardzo dokładne centrowanie, unikalny, antypoślizgowy uchwyt i pierścień w kolorze czerwonym, wskazujący idealną głębokość wiercenia.
zestaw wierteł do płytek ceramicznych i betonu 5mm C PROTECTOR-Concrete ALPEN [0000303052100]
Wiertło do płytek gresowych C PROTECTOR ALPEN
- wiertło C PROTECTOR przeznaczone jest do najtwardszych pytek gresowych o stopniu twardości do 9 w skali Mohsa i Ritza, jak również do szkła i porcelany
- dzięki unikalnej geometrii płytki węglikowej wieretłem C PROTECTOR wywiercisz dokładny otwór bez pęknięć
- wiertło ma bardzo dokładne centrowanie, każde wiercenie rozpoczyna się dokładnie w żądanym punkcie
- ma unikalny, antypoślizgowy uchwyt o sześciorowkowej konstrukcji, zapobiegający obracaniu się wiertła w uchwycie i zapewniający optymalne przenoszenie momentu obrotowego
- pierścień w kolorze czerwonym wskazuje idealną głębokość wiercenia
- nowe, stożkowe osadzenie płytki skrawającej zwiększa odporność na złamania
- skrócona szyjka zmniejsza siły skręcające, redukuje drgania i zwiększa żywotność wiertła
- wyższa maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa do 600 obr./min
- wiertło nie wymaga chłodzenia!
- przeznaczone jest do stosowania w wiertarkach i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych i sieciowych, bez użycia funkcji udaru
Parametry wiertła C PROTECTOR:
- średnica wiertła: 5,0mm
- średnica mocowania: 10,0mm
- długość całkowita wiertła: 103mm
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 600 obr/min
wiertło udarowe 1/4" do betonu Profi Beton Alpen
- wysokowydajne wiertło Profi Beton do wiercenia udarowego w betonie, murze i kamieniu naturalnym oraz wiercenia bezudarowego w ceramice i marmurze
- końcówka widiowa wykonana z wysokiej jakości węglika spiekanego, specjalnie szlifowana z wyraźnym prowadzeniem, ułatwia precyzyjne wiercenie
- wiertło do betonu cechuje się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM)
- wiertło posiada podwójną spiralę, która pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie
- innowacyjny system łączenia: szczyt i korpus wiertła połączone są ze sobą za pomocą zgrzewania oporowego, co zabezpiecza przed złamaniem
Parametry wiertła do betonu Profi Beton:
- średnica wiertła: 5mm
- długość całkowita: 105mm
- długość części roboczej: 35mm
- mocowanie: sześciokąt 1/4"
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 1600 obr/min


Uwaga, zdjęcie produktu jest poglądowe, pokazuje produkt w innym rozmiarze.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| typ mocowania : |
|
| średnica wiertła: | 5 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| przeznaczenie: |
|
| chłodzenie: | nie |
| EAN: | 9002741294381 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do plytek |
| masa z opakowaniem: | 0.218 kg |
| długość opakowania: | 6.60 cm |
| szerokość opakowania: | 2.32 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
