Zestaw 2 szt. kobyłek warsztatowych, Stanley [STST1-70713]
-
Producent:
-
Kod producenta:STST1-70713
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2563 pkt. |
Zestaw 2 szt. kobyłek warsztatowych, Stanley [STST1-70713]
Kobyłki wyposażone są w rowki na górnej powierzchni, umożliwiające stabilne osadzenie obrabianych elementów.
Gumowe, antypoślizgowe nóżki zapewniają pewność i stabilność podczas cięcia.
Dolny wspornik w formie tacy służy jako praktyczne miejsce do przechowywania, a boczne wieszaki umożliwiają pewne mocowanie rurek podczas obróbki oraz mogą pełnić funkcję uchwytów na kable.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 2 szt. kobyłek warsztatowych, Stanley [STST1-70713]
- w zestawie znajdują się dwa stojaki,
- kobyłki są płasko składane, idealne do przechowywania,
- bardzo lekkie i łatwe w transporcie,
- rowki znajdujące się na górnej powierzchni kobyłek umożliwiają pewne osadzenie elementów, co ułatwia ich obróbkę,
- wyposażone w gumowe, antypoślizgowe nóżki, które zapewniają stabilizację podczas cięcia,
- wspornik dolny wykonany jest w formie tacy, aby zapewnić przydatne miejsce do przechowywania,
- boczne wieszaki pełnią rolę uchwytów do rurek, stabilizując je na czas obróbki, a dodatkowo mogą służyć jako uchwyty na kable,
PARAMETRY TECHNICZNE STOJAKÓW STANLEY [STST1-70713]
- maksymalne obciążenie 2 stojaków: 450 kg,
- szerokość stojaka: 69 cm,
- wysokość stojaka: 81 cm,
- waga kompletu: 6.4 kg,
| waga kg: | 6.4 kg |
| dopuszczalne obciążenie: | 450 kg |
| EAN: | 3253561707131 |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 6.5 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
