zestaw 2 ścisków stołowych jednoręcznych do szyn prowadzących, 150x60mm, 120-310mm, 750N, Bessey [EZR15SET]
-
Producent:
-
Kod producenta:EZR15SET
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2188 pkt. |
Zestaw 2 profesjonalnych ścisków stołowych Bessey EZR15SET, jednoręcznych, umożliwiających mocowanie trudnodostępnych elementów, zaciskanie lub rozpieranie, zapakowanych w kartonie.
Ściski mają możliwość zaciskania lub rozpierania z siłą do 1400N.
Zastosowanie adaptera na ramieniu ruchomym oraz obrócenie ramienia stałego umożliwia montaż szyn prowadzących marki Festool, Protool, Metabo, Makita, Hitachi/Hikoki, Dewalt itd. oraz mocowanie w profilach i na stołach roboczych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw ścisków stołowych do szyn prowadzących, Bessey [EZR15SET]:
Zestaw składa się z 2 szt. ścisków EZR:
- profesjonalny ścisk (zacisk) stołowy przeznaczony do wszelkiego rodzaju prac stolarskich i montażowych, doskonale sprawdzi się zwłaszcza do mocowania jedną ręką na profilach i stołach roboczych,
- adapter na ramieniu ruchomym oraz obrócenie ramienia stałego umożliwia montaż szyn prowadzących marek: Festool, Protool, Metabo, Makita, Hitachi/Hikoki, Dewalt itd.,
- ścisk ma możliwość zaciskania lub rozpierania z siłą do 750N
- obsługa zacisku jest możliwa przy użyciu tylko jednej ręki, co jest bardzo przydatne np. gdy jest potrzeba użycia drugiego narzędzia,
- posiada ergonomiczną, dwukomponentową rękojeść z dźwignią pompującą umieszczoną za szyną,
- lekka i wytrzymała konstrukcja ze wzmacnianego tworzywa (ramię stałe i ruchome wyprodukowane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, profilowana szyna z ulepszanej cieplnie czernionej stali),
- obudowa z tworzywa sztucznego chroni mechanizm napędowy ramienia ruchomego przed pyłem i wiórami,
- ramię stałe ze specjalną prowadnicą do rowków 12 x 6,5 mm do 12 x 8 mm
- nakładki ochronne zabezpieczają mocowany element i gwarantują bezpieczny chwyt nawet okrągłych, ostrych lub wielokątnych elementów,
- możliwość mocowania trudno dostępnych elementów z użyciem adaptera na ramieniu stałym lub ruchomym,
- posiada możliwość mocowania lub rozpierania z użyciem adaptera lub bez adaptera,
- zestaw składa się z 2 szt. ścisków zapakowanych w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU ŚCISKÓW BESSEY [EZR15SET]:
- siła mocowania: do 750 N,
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne) "a": 150 mm,
- wysięg "b": 60mm,
- zakres rozpierania "e": 120-310 mm,
- waga: 0,62 kg,
- liczba ścisków w zestawie: 2 szt.
| opakowanie: | karton |
| zakres roboczy: | 150 mm |
| wysięg: | 60 mm |
| siła zacisku: | 750 N |
| zakres rozpierania: | 120-310 mm |
| EAN: | 4008158042992 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.901 kg |
| długość opakowania: | 36.5 cm |
| szerokość opakowania: | 17 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
