zestaw 2 grzechotek 1/4" Zyklop Speed i Zyklop Metal MS1 Wera [05135949001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05135949001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6221 pkt. |
Zestaw 2 grzechotek 1/4" Zyklop Speed i Zyklop Metal MS1 Wera 05135949001, zapakowany w praktycznym i trwałym etui.
W skład zestawu wchodzą: grzechotka Zyklop Speed 1/4" 8000 A, grzechotka Zyklop Metal 1/4" 8004 A, 4 przedłużki, adapter do końcówek 1/4" oraz przegub Cardana.
Grzechotki posiadają wygodny przełącznik pracy lewo/prawo, a wygodne, ergonomiczne rękojeści zapewniają wysoki komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw 2 grzechotek 1/4" Zyklop Speed i Zyklop Metal MS1 Wera [05135949001] zawiera:
- grzechotka Zyklop Speed 1/4" 8000 A:
- ma wychylaną główkę z 5 możliwościami ustawień przez co jest bardzo wszechstronna,
- funkcja obrotowej głowicy z blokowaniem pod kątem 0o, 15o i 90o w obie strony (lewo/prawo) umożliwia pracę w miejscach trudno dostępnych - przestawianie głowicy jest łatwe i szybkie,
- przy ustawieniu w pozycji "0" i zastosowaniu adaptera i grotu lub nasadki grzechotka służyć może jako standardowy wkrętak,
- dzięki obrotowej tulei na korpusie można nią pokręcać bardzo szybko,
- zmiana kierunku pracy (lewo/prawo) następuje poprzez obrotowy pierścień na głowicy,
- drobna podziałka z 72 zębami zapewnia niewielki kąt pracy wynoszący 5°,
- zatrzask kulowy na głowicy montażowej pozwala na bardzo pewne mocowanie nasadek,
- długość grzechotki: 152 mm,
- ma wychylaną główkę z 5 możliwościami ustawień przez co jest bardzo wszechstronna,
- grzechotka Zyklop Metal 1/4" 8004 A:
- jest odkuwana z pełnego metalu (ze stali chromowo-molibdenowej), wyróżnia się wysoką odpornością na zużycie oraz długą żywotnością,
- nadaje się do profesjonalnych prac pod dużym obciążeniem,
- drobna podziałka z 72 zębami zapewnia niewielki kąt pracy wynoszący 5°,
- zmiana kierunku pracy następuje przy pomocy przełącznika w górnej części głowicy,
- niezawodna blokada nasadek (zatrzask kulowy) gwarantuje pewne osadzenie kluczy nasadowych i osprzętu oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych,
- zwarta konstrukcja ułatwiają pracę w trudno dostępnych miejscach,
- długość grzechotki: 141 mm,
- przedłużka Zyklop 1/4" 8796 LA z tuleją obrotową i systemem blokującym Flexible-Lock o długości 150 mm,
- przedłużka Zyklop 1/4" 8794 LA z tuleją obrotową umożliwiającą szybkie odkręcanie i dokręcenie śrub, o długości 150 mm,
- przedłużka Zyklop 1/4" 8794 SA z tuleją obrotową umożliwiającą szybkie odkręcanie i dokręcenie śrub, o długości 75 mm,
- przedłużka Wobble 8794 A z możliwością wychylenia do 15° we wszystkich kierunkach, o długości 56 mm,
- adapter Zyklop 1/4" z mechanizmem szybkomocującym o długości 37 mm,
- przegub Cardana Zyklop 1/4".
Zestaw bitów Wera zapakowany jest w mocne i praktyczne etui tekstylne, kompatybilne z systemem Wera 2go.


| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| długość całkowita: |
|
| waga: | 772 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| opakowanie: | etui |
| przełącznik kierunku: | tak |
| EAN: | 4013288178633 |
| skok grzechotki: | 5 ° |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.772 kg |
| długość opakowania: | 20.5 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 6 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ochrona oczu: * Zawsze używaj okularów ochronnych podczas pracy kluczami. Odpryski metalu lub inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wzrok. 2. Używanie odpowiednich narzędzi: * Używaj klucza o odpowiednim rozmiarze i typie do danej nakrętki lub śruby. Nieprawidłowe dopasowanie może prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do obrażeń. 3. Stan techniczny kluczy: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny kluczy. Uszkodzone, pęknięte lub zużyte klucze mogą być niebezpieczne w użyciu i mogą pęknąć podczas pracy. 4. Bezpieczeństwo pracy: * Nie używaj kluczy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru. Iskry mogą spowodować zapłon łatwopalnych substancji. 5. Unikanie nadmiernej siły: * Nie używaj przedłużek na kluczach, aby zwiększyć siłę. Może to prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do utraty kontroli i obrażeń. 6. Przechowywanie kluczy: * Przechowuj klucze w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. 7. Ergonomia: * Pracuj w komfortowej pozycji, aby uniknąć nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Unikaj długotrwałej pracy w niewygodnej pozycji. 8. Ochrona rąk: * Używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed otarciami i skaleczeniami. 9. Czystość narzędzi: * Regularnie czyść klucze z brudu i smaru, aby zapewnić pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. 10. Szkolenie i doświadczenie: * Upewnij się, że posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę przed użyciem kluczy. Nieprawidłowe użycie narzędzi może być niebezpieczne. 11. Utrzymanie: * Regularnie konserwuj klucze, smaruj ruchome części, aby zapewnić płynne działanie i uniknąć zacięć. |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
