zestaw: 2 akumulatory 18V Li-on 2,0 Ah + ładowarka, Fatmax STANLEY [SFMCB12D2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCB12D2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3893 pkt. |
Zestaw : 2 akumulatory 2,0 Ah Stanley SFMCB202-XJ + ładowarka 18V V20 Stanley SFMCB11.
Ładowarka zapewnia szybkie i pewne ładowanie akumulatorów Stanley Li-Ion 18V.
Akumulator o pojemności 2,0 Ah przeznaczony jest do zasilania wszystkich narzędzi Stanley o napięciu 18V obsługujących akumulatory Li-Ion.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw: 2 akumulatory 18V Li-on 2,0 Ah + ładowarka, Fatmax STANLEY [SFMCB12D2-QW]
AKUMULATOR 2,0 AH FATMAX STANLEY [SFMCB202-XJ]:
- do stosowania we wszystkich narzędziach z serii FATMAX STANLEY V20 o napięciu pracy 18V,
- akumulator posiadają wskaźnik naładowania, akumulatory Li-Ion serii V20 nie mają "efektu pamięci", można je doładowywać w każdym momencie pracy, nie zalecane jest natomiast przerywanie cyklu ładowania.
PARAMETRY AKUMULATORA [SFMCB202]:
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- napięcie: 18V,
- waga: 0,37 kg,
- seria: STANLEY FATMAX V20,
- technologia: Li-Ion.
ŁADOWARKA 18 V STANLEY [SFMCB11]:
- szybka ładowarka, kompatybilna z akumulatorami V20,
- napięcie zasilania: 230 V,
- napięcie wyjściowe: 18 V,
- natężenie ładowarki: 4 A
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 18 V |
| EAN: | 5035048724484 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 6.048 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
