zestaw 19szt. wierteł HSS do metalu 1-10mm, Sprint Master KP 19, Alpen [0000812311100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000812311100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 957 pkt. |
Komplet 19 szt. profesjonalnych wierteł do metalu HSS-Sprint MASTER KP 19 ALPEN 0000812311100, o średnicach od 1,0 mm do 10,0 mm, w rozmiarach co 0,5 mm.
Wiertła serii Sprint MASTER wykonane są z wysokiej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich. Precyzyjne, o szybkości wiercenia do 30% wyższej od dotychczasowych wierteł HSS i o 3-krotnie wyższej trwałości.
Przeznaczone są nadają się do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 19 szt. wierteł HSS do metalu serii Sprint MASTER KP 19, Alpen [0000812311100]:
- wiertła wyprodukowane ze stali szybkotnącej HSS, przeznaczone do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych,
- wiertła mają pogrubiony rdzeń przy uchwycie dzięki czemu wiertła te są bardzo elastyczne, odporne na pękanie podczas pracy,
- posiadają przewężenie średnicy od czubka aż po wylot rowka, częściowo utwardzony rowek wiórowy i wyjątkowo ostre krawędzie skrawające,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 118°,
- dzięki specjalnej geometrii ostrza (wierzchołka) i krawędzi tnących oraz sposobowi hartowania części wiercącej cechują się dużą szybkością wiercenia (do 30% wyższą od tradycyjnych wierteł HSS) oraz 3-krotnie wyższą trwałością,
- wiertła z mocowaniem walcowym zalecane są do stosowania w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych,
- wyprodukowane zostały zgodnie z normą DIN338,
- wiertła zapakowane są w praktycznej kasecie z tworzywa.
SKŁAD ZESTAWU WIERTEŁ HSS SPRINT MASTER KP 19 ALPEN [0000812311100]:
- 19 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicach: 1,0 / 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 / 3,5 / 4,0 / 4,5 / 5,0 / 5,5 / 6,0 / 6,5 / 7,0 / 7,5 / 8,0 / 8,5 / 9,0 / 9,5 / 10,0 mm
- kaseta z tworzywa


| liczba sztuk w opakowaniu: | 19 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 1,0 - 10,0 mm |
| EAN: | 9002741217441 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.689 kg |
| długość opakowania: | 11.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 17.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
