zestaw 170 szt. wierteł HSS do metalu 1-10mm, Sprint Master KM-170, Alpen [0000810170100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000810170100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11584 pkt. |
Komplet 170 szt. profesjonalnych wierteł do metalu HSS-Sprint MASTER KM-170 ALPEN 0000810170100, zakres średnic od 1,0 mm do 10,0 mm (rozmiary co 0,5 mm). Wiertła dostarczane są w praktycznej i trwałej, metalowej kasecie.
Wiertła HSS Sprint MASTER wyprodukowane zostały z wysokiej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich. Wiertła precyzyjne, o szybkości wiercenia do 30% wyższej od dotychczasowych wierteł HSS i o 3-krotnie wyższej trwałości. Przeznaczone są do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 170 szt. wierteł HSS do metalu Sprint MASTER KM-170 Alpen [0000810170100]:
- wiertła HSS Sprint MASTER przeznaczone do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych,
- zostały wyprodukowane zgodnie z normą DIN338,
- posiadają częściowo utwardzony rowek wiórowy i wyjątkowo ostre krawędzie skrawające,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 118°,
- pogrubiony rdzeń przy uchwycie zapewnia elastyczność i odporność na pękanie podczas pracy,
- dzięki specjalnej geometrii ostrza (wierzchołka) i krawędzi tnących oraz sposobowi hartowania części wiercącej wiertła z serii HSS Sprint MASTER cechuje duża szybkość wiercenia (do 30% wyższą od tradycyjnych wierteł HSS) oraz 3-krotnie wyższa trwałość,
- zalecane do stosowania w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych,
- zestaw wierteł zapakowany jest w praktycznej i trwałej, metalowej kasecie.
ZESTAW WIERTEŁ DO METALU KM-170 ALPEN [0000810170100] ZAWIERA:
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 1,0 mm [0062600100100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 1,5 mm [0062600150100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 2,0 mm [0062600200100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 2,5 mm [0062600250100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 3,0 mm [0062600300100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 3,5 mm [0062600350100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 4,0 mm [0062600400100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 4,5 mm [0062600450100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 5,0 mm [0062600500100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 5,5 mm [0062600550100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 6,0 mm [0062600600100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 6,5 mm [0062600650100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 7,0 mm [0062600700100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 7,5 mm [0062600750100],
- 10 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 8,0 mm [0062600800100],
- 5 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 8,5 mm [0062600850100],
- 5 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 9,0 mm [0062600900100],
- 5 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 9,5 mm [0062600950100],
- 5 szt. wierteł HSS Sprint MASTER o średnicy 10,0 mm [0062601000100],
- metalowa kaseta do przechowywania wierteł


| liczba sztuk w opakowaniu: | 170 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741217908 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 5.181 kg |
| długość opakowania: | 34.00 cm |
| szerokość opakowania: | 5.00 cm |
| wysokość opakowania: | 24.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
