zestaw 16szt. wierteł i dłut do betonu F4 Forte, SDS+ KIT-16, Alpen [0000500016100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000500016100
Promocja trwa do 15.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3795 pkt. |
Zestaw 16szt. wysokiej jakości wierteł i dłut F4 Forte SDS+ KIT 16 firmy ALPEN model [0000500016100] przeznaczonych do współpracy z młotowiertarkami z systemem mocowania SDS+, całość pakowana w wytrzymałej i praktycznej walizce.
Zestaw KIT 16 zawiera 13 wierteł SDS+ F4 Forte (dwuostrzowych), 1 szpic, 2 dłuta. Jest to bardzo praktycznie skonfigurowany zestaw wierteł i dłut z uchwytem SDS+ przeznaczony do profesjonalnych zastosowań.
Wiertła SDS+ firmy ALPEN cechują się dużą trwałością, szybkim odprowadzaniem urobku podczas pracy i niskimi wibracjami. Posiadają certyfikat PGM (który posiada tylko kilka europejskim producentów wierteł) gwarantujący precyzję, dokładność i symetryczność wykonanego otworu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 16szt. profesjonalnych wierteł i dłut do betonu SDS+ F4 Forte, KIT-16 firmy Alpen model [005000161]:
- przeznaczone do wiercenia, kucia i dłutowania w betonie, w skale i w murze,
- współpracują z młotowiertarkami wszystkich producentów z systemem mocowania SDS+,
- całość pakowana w praktycznej i wytrzymałej metalowej walizce ułatwiającej przechowywanie i transport,
- wiertła SDS+ Alpen mają opatentowany 4-rowkowy profil gwarantujący szybkie odprowadzanie urobku.
Zestaw do betonu KIT 16 Alpen 005000161 zawiera:
- 13 wierteł SDS+ w rozmiarach: 5x110 mm, 6x110 mm, 6x160 mm, 8x160 mm, 10x160 mm, 12x160 mm, 6x210mm, 8x210 mm, 10x210 mm, 8x260mm, 10x260mm, 12x260 mm, 14x260 mm;
- 2 dłuta SDS+: wąskie 20x250mm i szerokie 40x250mm;
- 1 szpic SDS+ o długości 250mm
- trwała walizka metalowa,
- waga całego kompletu SDS+ KIT-16 F4 Forte: 1,2kg
| liczba sztuk w opakowaniu: | 16 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 9002740971917 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 4.569 kg |
| długość opakowania: | 27.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 35.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
