zestaw 15 szt. końcówek PZ2, o długości 50mm, Dewalt [DT7912-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7912-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 369 pkt. |
Zestaw 15 szt. końcówek do śrub z gniazdem krzyżowym Pozidriv, rozmiar PZ2, firmy DeWalt [DT7912], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 50 mm.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 15szt. końcówek 1/4" do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ2/50mm, DeWalt [DT7912-QZ]:
- końcówka Pozidriv 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ2,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, przeznaczona do uniwersalnych prac montażowych.
- wytrzymałe w pracy, skonstruowane tak aby zapobiegać przedwczesnemu zużyciu końcówek grota.
parametry końcówki Pozidriv firmy DeWalt [DT7912-QZ]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ2,
- długość całkowita: 50 mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 15
| liczba sztuk w opakowaniu: | 15 szt. |
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 5035048061442 |
| typ grotu: | Pozidriv |
| rozmiar grota: | PZ2 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.21 kg |
| długość opakowania: | 7.50 cm |
| szerokość opakowania: | 7.00 cm |
| wysokość opakowania: | 2.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
