zestaw 13 szt. wierteł do metalu szlifowanych HSS-G Extreme-2, SMALL TOUGH CASE+, DeWALT [DT70710-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70710-QZ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1641 pkt. |
Zestaw wierteł 13szt. szlifowanych HSS-G EXTREME fimy DeWalt DT70710, składający się z wysokiej jakości wierteł do metalu, zakres średnic od 1,5mm do 7,0mm. Komplet zapakowany jest w poręcznej kasetce Small Tough Case systemu ToughCase+.
Wiertła HSS-G Extreme dzięki specjalnemu ostrzeniu nie wymagają punktowania w momencie rozpoczynania wiercenia.
Wiertła szlifowane HSS-G EXTREME DeWalt są znakomite do wiercenia wiertarkami przenośnymi w stali stopowej i węglowej o wytrzymałości do 900N/mm2
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw wierteł szlifowanych HSS-G EXTREME-2, DeWALT DT70710:
- przeznaczone do wiercenia w stali, żelazie, mosiądzu, niklu, drewnie i tworzywach sztucznych,
- znakomite wiertła do wiercenia w stali stopowej i węglowej o wytrzymałości do 900N/mm²; oraz przy wierceniu w metalu, w drewnie i tworzywach sztucznych,
- wiertła tej serii są w kolorze "złota" pokryte tlenkiem żelazawym - ogranicza to przegrzewanie jednocześnie przedłużając żywotność do 50% w porównaniu do standardowych wierteł HSS-R,
- specjalna geometria ostrza zapewnia wiercenie bez zadziorów, oraz czysty otwór o większej dokładności,
- specjalny pilot wiertła jest we wszystkich wiertłach serii EXTREME2 od rozmiaru 4,0mm do 13,0mm, pozwala to na precyzyjne rozpoczęcie wiercenia w pożądanym punkcie bez punktowania,
- powyżej rozmiaru 5,0mm wiertła mają 3 płaskie ścięcia na części trzymającej uniemożliwiające obracanie się wiertła w uchwycie wiertarskim,
- wiertła HSS-G EXTREME2 można używać w wiertarkach przenośnych ręcznych i sieciowych,
- zestaw może być wpinany i przenoszony w organizerze TStak.
zestaw 13szt. wierteł szlifowanych HSS-G EXTREME2 DeWALT DT70710 zawiera średnice:
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 1,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 2,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 2,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 3,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 3,2 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 3,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 4,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 4,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 5,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 5,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 6,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 6,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 7,0 mm,
Firma DeWalt wprowadziła na rynek nowy system opakowań "ToughCase+" przeznaczony do przechowywania i transportu akcesoriów i jest kompatybilny z systemem TStak
- system skład się z trzech skrzynek różnej wielkości i małego pojemnika:
- skrzynka duża - Large Tough Case
- skrzynka średnia - Medium Tough Case,
- skrzynka mała - Small Tough Case,
- pojemnik - Small Bulk Storage,
- pojemnik może być umieszczony wewnątrz każdej ze skrzynek dzięki specjalnemu systemowi mocowań,
- na skrzynkę małą i pojemnik zbiorczy został przygotowany specjalny organizer TStak.
- system "ToughCase+" uzupełnia systemem skrzyń TStak.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 13 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5035048503805 |
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.33 kg |
| długość opakowania: | 22.30 cm |
| szerokość opakowania: | 3.50 cm |
| wysokość opakowania: | 22.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
