zestaw 10szt. końcówek 1/4" do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ1/25mm, Wera [05072403001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05072403001
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 290 pkt. |
Zestaw 10 szt. elastycznych końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4", do wkrętów z gniazdem krzyżowym Pozidriv, rozmiar PZ1, firmy WERA model [05072403001], o długości całkowitej 25mm, pakowany w pudełku z tworzywa.
Końcówki z serii 855/1 Z przeznaczone są do uniwersalnego zastosowania, znakomicie sprawdzają się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Extra wytrzymałe groty Wera (Z) zapobiegają przedwczesnemu zużyciu się końcówek grota.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 10szt. końcówek 1/4" do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ1, Wera [05072403001]:
- wysokiej jakości, elastyczne końcówki Pozidriv z mocowaniem na sześciokąt 1/4", do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ1,
- końcówki z serii 855/1 Z DIY przeznaczone są do uniwersalnego zastosowania, znakomicie sprawdzają się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- extra wytrzymałe groty Wera (Z) zapobiegają przedwczesnemu zużyciu się końcówek grota,
- końcówki wykonane są wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry bitów Pozidriv Wera [05072403001]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ1,
- długość całkowita: 25 mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 10 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| EAN: | 4013288115768 |
| rozmiar grota: | PZ1 |
| typ końcówki: | Pozidriv |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.057 kg |
| długość opakowania: | 8.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
