zestaw 104 szt. wierteł, końcówek i nasadek 1/4'' BLACK+DECKER [A7230-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:A7230-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1218 pkt. |
Zestaw 104 szt. akcesoriów Black+Decker [A7230-XJ], składający się z wierteł do metalu, drewna, muru, nasadek, końcówek 1/4" do różnego rodzaju śrub, adaptera magnetycznego oraz pogłębiacza stożkowego.
Komplet zapakowany jest w praktycznej i trwałej walizce z tworzywa sztucznego z przezroczystym okienkiem, co ułatwia przechowywanie i szybki wybór potrzebnego narzędzia.
zestaw 104 szt. wierteł, końcówek i nasadek 1/4'' BLACK+DECKER [A7230-XJ] zawiera:
- 11 szt. wierteł do drewna z końcówka prowadzącą, z uchwytem cylindrycznym o średnicach: 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8 mm,
- 10 szt. wierteł tytanowych do metalu z uchwytem cylindrycznym o średnicach: 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 8 mm,
- 5 szt. wierteł widiowych do wiercenia w cegle/murze, z uchwytem cylindrycznym o średnicach: 3, 5, 6, 8, 10 mm,
- 57 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 25 mm:
- phillips: 3xPH0 / 3xPH1 / 3xPH2 / 4xPH3,
- pozidriv: 4xPZ0 / 3xPZ1 / 4xPZ2 / 4xPZ3,
- torx: 2xT10 / 1xT15 / 2xT20 / 2xT25 / 2xT27 / 2xT30,
- proste (SL): 2xSL4 / 2xSL5 / 2xSL6 / 2xSL7 mm,
- sześciokątne (H): 2xH4 / 2xH5 / 3xH6,
- kwadratowe (S): 1xS1 / 1xS2 / 1xS3, - 10 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 50 mm:
- phillips: 1xPH1 / 1xPH2 / 1xPH3,
- pozidriv: 1xPZ1 / 1xPZ2 / 1xPZ3,
- torx: 1xT15 / 1xT20,
- proste (SL): 1xSL1 / 1xSL2 / 1xSL3, - 9 szt. końcówek nasadowych w rozmiarach: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm,
- adapter magnetyczny do końcówek 1/4",
- pogłębiacz stożkowy,
- całość spakowana w walizce z tworzywa,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 104 szt. |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | walizka |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 5035048540985 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 1.8 kg |
| długość opakowania: | 31.50 cm |
| szerokość opakowania: | 23.50 cm |
| wysokość opakowania: | 6.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
