zapasowa rękojeść drewniana do młotka 3625W-55, Bahco [3625WLH-55]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625WLH-55
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 211 pkt. |
Drewniany trzonek do młotka Bahco 3625WLH-55, przeznaczony do młotka montażowego Bahco 3625W-55.
Wyprofilowana rękojeść do młotka z wysokiej jakości drewna, łatwa do wymiany w razie potrzeby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowa rękojeść do młotka montażowego, Bahco [3625WLH-55]:
- drewniany trzonek do młotka bezodrzutowego 3625W-55,
- bardzo łatwy do wymiany.
PARAMETRY TECHNICZNE TRZONKA DO MŁOTKA BAHCO [3625WLH-55]:
- waga: 170 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| waga: | 170 g |
| EAN: | 7314150219018 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.235 kg |
| długość opakowania: | 48 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
