zapasowa rękojeść drewniana do młotka 3625W-22, Bahco [3625WLH-22]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625WLH-22
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 151 pkt. |
Drewniany trzonek do młotka Bahco 3625WLH-22, przeznaczony do młotka montażowego Bahco 3625W-22.
Wyprofilowana rękojeść do młotka z wysokiej jakości drewna, łatwa do wymiany w razie potrzeby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowa rękojeść do młotka montażowego, Bahco [3625WLH-22]:
- drewniany trzonek do młotka bezodrzutowego 3625W-22,
- bardzo łatwy do wymiany.
PARAMETRY TECHNICZNE TRZONKA DO MŁOTKA BAHCO [3625WLH-22]:
- waga: 50 g
| waga: | 50 g |
| EAN: | 7314150219025 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.048 kg |
| długość opakowania: | 41 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
