zapasowa końcówka nylonowa do młotka 3625W-35, Bahco [3625WL-35] 1 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:3625WL-35
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 212 pkt. |
Wymienna końcówka nylonowa do młotka montażowego Bahco 3625WL-35, 1 sztuka.
Końcówka o średnicy 35 mm przeznaczona jest do młotka 3625W-35, 3625S-35.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowa końcówka do młotka montażowego, 1 szt., Bahco [3625WL-35]:
- nylonowa końcówka wymienna o średnicy 35 mm, przeznaczona do młotka 3625W-35, 3625S-35,
- wyprodukowana z tworzywa nie uszkadzającego obrabianej powierzchni,
- bardzo łatwa do wymiany.
PARAMETRY TECHNICZNE NAKŁADKI NYLONOWEJ DO MŁOTKA BAHCO [3625WL-35]:
- średnica końcówki: 35 mm,
- waga: 20 g,
- liczba końcówek w opakowaniu: 1 szt.
| długość całkowita: | 35 mm |
| waga: | 20 g |
| EAN: | 7314150120475 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.022 kg |
| długość opakowania: | 48 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
