zapasowa końcówka nylonowa do młotka 3625W-22, Bahco [3625WL-22] 1 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:3625WL-22
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 256 pkt. |
Wymienna końcówka nylonowa do młotka bezodrzutowego Bahco 3625WL-22, 1 sztuka.
Końcówka o średnicy 22 mm przeznaczona jest do młotka Bahco 33625W-22.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowa końcówka do młotka montażowego, 1 szt., Bahco [3625WL-22]:
- nylonowa końcówka wymienna o średnicy 22 mm, przeznaczona do młotka 3625W-22,
- wyprodukowana z tworzywa nie uszkadzającego obrabianej powierzchni,
- bardzo łatwa do wymiany.
PARAMETRY TECHNICZNE NAKŁADKI NYLONOWEJ DO MŁOTKA BAHCO [3625WL-22]:
- średnica końcówki: 22 mm,
- waga: 5 g,
- liczba końcówek w opakowaniu: 1 szt.
| długość całkowita: | 22 mm |
| waga: | 5 g |
| EAN: | 7314150120451 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 41 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
