    3625WL-22
25,65zł brutto
20,85zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 256 pkt.
Wymienna końcówka nylonowa do młotka bezodrzutowego Bahco 3625WL-22, 1 sztuka.
Końcówka o średnicy 22 mm przeznaczona jest do młotka Bahco 33625W-22.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zapasowa końcówka do młotka montażowego, 1 szt., Bahco [3625WL-22]:
  • nylonowa końcówka wymienna o średnicy 22 mm, przeznaczona do młotka 3625W-22,
  • wyprodukowana z tworzywa nie uszkadzającego obrabianej powierzchni,
  • bardzo łatwa do wymiany.
PARAMETRY TECHNICZNE NAKŁADKI NYLONOWEJ DO MŁOTKA BAHCO [3625WL-22]:
  • średnica końcówki: 22 mm,
  • waga: 5 g,
  • liczba końcówek w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 22 mm