zacisk stołowy do ścisków stolarskich i imadeł 60/28mm Bessey [RB269]
-
Producent:
-
Kod producenta:RB269
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 457 pkt. |
Zacisk stołowy do ścisków firmy Bessey typ RB269 pozwalający na stabilne mocowanie zacisków i imadeł Bessey do stołu roboczego.
Zacisk stołowy dedykowany jest do ścisków stolarskich serii REVO Bessey: KRE, KREV, KR, KRV a także do imadeł kątowych WS3, WS6 i imadeł modelarskich S10.
zacisk stołowy do ścisków stolarskich Bessey RB269
- zacisk stołowy do zacisków serii Bessey "REVO": KRE, KREV, KR, KRV a także do imadeł kątowych WS3, WS6 i imadeł modelarskich S10
- zacisk umożliwia mocowanie zacisków i imadeł Bessey do stołu roboczego
Dane techniczne zacisku stołowego Bessey RB269
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne zacisku) "a": 60mm
- wysięg "b": 28mm
- średnica: 8mm
- waga: 190g
specyfikacja akcesoriów do ścisków pełnopowierzchniowych Bessey
| waga kg: | 0,19 kg |
| zakres roboczy: | 60 mm |
| wysięg: | 28 mm |
| EAN: | 4008158026077 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.19 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
